Evlenirken kız tarafının yapması gerekenler neler? Damat tarafının yapması gerekenler neler?

Evlenirken ya da nişanda bohça vs konularında neler yapmam gerekiyor? Bunları öğrenebileceğim bir annem ya da aile büyüğüm yok ve bilgim de yok ama çalışıyorum ve üzerime düşeni yapmak istiyorum o yüzden detaylı yazarsanız en küçük şey bile olsa aklınıza geleni yazarsanız çok sevinirim :) Şimdiden teşekkürler :)

Güncellemeler:
Eşimin ailesi Giresunlu
güncel

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yatak odasi takimi ivir zivir sende mutfaktaki kucuk esyalarda sende kalanini bosver alsinlar

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim beyaz eşyayı da benim almam gerkiyor sanırım değil mi :)

• Neredeyse onlara birsey birakmican onlar alsin birazinida

• sağolun :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Genelde beyaz eşya ve yatak odası kız tarafına ait olur diğer mobilyalar erkek tarafına. Ama yeni nesil artık iğneden ipliğe ortak alıyor hem az aldın çok aldın olmuyor hemde adaletli oluyor

1|0
    0|0
  • Nerdensin? Bölgelere hatta illere göre değişiyor bu durum.

1|0
    0|0
    • Ben İç anadoluluyum ama İstanbul'da büyüdüm bir kültüre ait değilim sözlümün ailesi giresunlu

• O tarafın adetini hiç bilmem. İzmir'de nişan, kına gecesi kız tarafının oluyor. Tek bildiğim bu :)

• Saçma sapan şeyler ya.

0|0
    0|0
    • bence de herşey ortak alınıp ödenmeli ama erkek tarafı öyle istiyor benim de yapabileceğim bir şey yok işte :)

• Her şeyi kıza yaptırcam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...