Karadenizin hdp ye bakış açısını ve milliyetçiliğini nasıl karşılıyorsunuz?

Karadeniz bölgesinin milliyetçiliğini ve milliyetçilikte son kale olduğuna inanıyor musunuz?

Karadenizin hdp ye bakış açısını ve milliyetçiliğini nasıl karşılıyorsunuz ?

0|1
14|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• İyi yapmışlar ellerine sağlık taktir ettim 😂😂😂😂

0|3
    0|0
  • Adamlık bizim Karadeniz adamlarında var ne diyeyimm, ne korku var ne başka bşy. Karadeniz halkı bu yüzden bence çok güzel insanlar. Birlik beraberliği bozan kmse karşısındalar.

0|1
    0|0
    • Aynen öyleyiz..

• :)) Amin. Allah ayırmasın bizi.. Allah birlik ve beraberliğimizi korusun..

• Aminnn inşallah :)

• normal :D

0|2
    0|0
  • süper bence

0|3
    0|0
  • Fazlasıyla milliyetçiyiz bundanda gurur duyuyorum.

0|3
    0|0
  • bir Karadenizli olarak gurur duyuyorum.

0|2
    0|0
  • Erzurumu neden karadeniz olarak aldınız?

0|1
    0|0
  • Karadeniz kızı olmaktan bir kez daha gurur duydum, Helal olsun ! ❤

0|1
    0|0
  • Karadeniz kızı olmaktan gurur duyuyurum 💕💕

0|0
    0|0
  • Bu milliyetcilik degil barbarliktir. Herkes herkese saygi duymak zorunda. Hdp binasini basmak nedir?

0|0
    0|0
    • Ne güzel işte. Hdp binasını basmak

yahudiye basmaktır
      ermeniye basmaktır
      çocuk katillerine basmaktır.
      fitne fesat çıkaranlara basmaktir.
      asker katillerine basmaktır..

söyle şimdi.. kim barbar... VATAN savunmak mı? Yoksa masumun canını alan insan dışı varlıklarmı?

• Ne diyosun be? Yahudi'ye vasmak Ermeni'ye basmak nedir? Insan degil mi onlar? Neden bu kadar nefret ediyorsunuz? Masumun canini alan T. C. bunu o kullanmadiginiz beyninize sokun! Pkk'lilari öldürecez derken tüm bebekleri, cocuklari öldürüyorlar! Söyle bana bir cocuk nasil terörist olabilir yobaz?

• Bana TC nin bir çocuk öldürdüğüne tanık bir belge göster...

ermenilere git bak !
      Türkleri nasıl katletmis..
      Yahudiye git bak! Filistin de kime yobazlık ediyor... pkk ya git bak.. 30 yildır kimi katlediyor..

Ondan sonra gel Bize Yobaz de...

• Kınıyorum !!

0|0
    0|0
    • Neyi

• Yazın karadenize gel. kaç tane Kürdüm diyemeyen Kürt göreceksin..

karadenizin tek öfkesi Hdp/pkk ya...

• Herkes senin gibi değil kardeşim kürdüm demek bazıları için pkklıyım veya hdp kıyım demekle eşdeğer..

• Karadenizim benim be :)

0|0
    0|0
    • Şs.. o Karadeniz benim 😏😌

• Evet milliyetciler ama vardır içlerinde hdp olan bu ankaradan da cıkar manisadan da cıkar istisnalar kayideyi bozmaz

0|1
    0|0
    • Karadeniz de %0.1 oy olan hdp dir 😁

• bayılıyorum kısmetse içlerinden biriyle evleneceğiz zaten :)

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Milliyetçilik çok saçma bir yer. Kimin Türk kimin Kürt kimin Arap falan filan bilmeden o kişiler ile alışveriş, sohbet falan ediyoruz.

Milliyetçilik ise bunların hepsini yapa bilmek için sadece kendi ırkın ile yapabilirsin.

O yüzden saçma bulduğum için bu kavramı güzel karşılamıyorum.

0|1
    0|0
    • Sen milliyetçiliği çok yanlış biliyosun bence yaa. Ne yani bir Türk Milliyetçisi biriyle sohbet etmek için önce ırkını mı soruyor ya da birinden alışveriş yapabilmek için önce ırk mı soruyor? Ben Türk Milliyetçisiyim bir sürü kürt arkadaşım var üniversiteden. Oturup hepsiyle medeni bir şekilde bişeyleri konuşup tartışabiliyorum. Sürekli kötülemeye kalkmayın milliyetçileri

• Evlilik konusunda işim olmaz dedim kimseyi kürt diye itelemiyorum ya da sen kürtsün arkadaşım olamazsın demiyorum ne okuduğunu anlamıyorsan problemi kendinde ara ayrıca kavram kargaşası yaşayanın kim olduğu belli 😂 😂

• Milliyetçiliğimiz TÜRK karşıtlarına

• Karadeniz Türklügün milliyetciligin vatan severligin Yegane kalesidir. Hangi partiye oy verdikleri farketmez milliyetcilik vatan sevgileri dogustandır istisnalar illaki vardir hdp ye bakis acilari pkk olduklaridir acik ve net.

0|1
    0|0
  • Erzurumluyum gurur duyuyorum.

Vur şanlı şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin,
    Sen, öldürüyorkende, vurukende güzelsin..
    Atsız*

0|2
    0|0
  • Dünyadaki en rezil ve gereksiz milliyetçilikler bizim ülkededir. En aptalları karadenizden çıkar kendileri Türk olmamasına ragmen. sonra ülkücüler ve hdpliler paylaşır bu sırayı.
    Geçmişin boş anılarına sığınmak ve okul çıkışlarında kavga için adam çağırmak Hdplilere dalaşmak haricinde ne milletine ne geleceğe ne başka hiç bir şeye yararı olmayan sığ düşünceli kişilerdir ülkücüler. Elinde sigara ağzında küfür olmak ülkücülük olur. BehEy dürzü sen böyle mi cocuklarına evlatlarına bırakacaksın ülkeyi. milliyetçilik nedir? Millet kimdir? Millet sen ve cocuklarindır. Artık ecdadın dirilmeyecek toprakta. O halde neden milletinin yaşayan unsuru olan geleceğin cocuklarina ahlaksız bir görüntü bırakmaktan başka hiç bir şey yapmazsın? . Her biri gereksiz insanlardır

1|0
    0|0
    • Türk olmamalarına rağmen ne.. 😁😁 dalgamısın. Türk değiller diye Türk Milliyetçiliği yapamayacklarmı 😁😁

Hele sen bunları Trabzonda orduda rizede vs vs karadeniz bölgesinde söyle.. bak gör o zaman..

• . karadenizlilere Barbar demedim. bu ya benim korkaklığım ya onların barbarlıgıdır dedim. şiddet şiddeti beslemekten başka birşey yapmaz. Savaş içte değil dışa karsı sürdürülür. iç meseleler mümkün mertebe barış takip edilerek yapılmazsa o devlet eninde sonunda çöker. Bu da açıkça düşüncesizliktir başka birşey değil

• İşte sen onu barıs diye bağırıp askere, polise kurşun sıkanlara diyeceksin..

• Bir Bayburtlu olarak gurur duyuyorum

0|2
    0|0
  • Artvini neden katmadin

0|1
    0|0
    • Bulamadım :D hdp protestolarını :D

• Şu Ardahan nasıl. Orda da var mı hdplilere yönelik protesto.

• Ardahani. pek bilmiyorum ama orada onlara sempati çok var

• Bende bir karadenizli olarak bence yapılması gerekeni yaptılar

0|1
    0|0
  • Milliyetçilik asıl İç Anadolu da vardır. Sonra Karadenizde.

0|0
    0|0
  • Boş işler ile uğraşıyorlar.

1|0
    0|0
  • bir karadenizli olarak hepsinin... koyumuş bir taraflarına

0|0
    0|0
Yükleniyor...