Zırhlı aracı ve silahıyla suriyeli avına çıkıp buna spor diyen bulgar ırkçısı dinko valev hakkında ne düşünüyorsunuz?

zırhlı aracı ve silahıyla suriyeli avına çıkıp buna spor diyen bulgar ırkçısı dinko valev hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu gördüğünüz adam sahip olduğu zırhlı aracı ve silahıyla suriyeli yakalama ve öldürme avına çıkıyormuş. Bunu bir spor olarak gördüğünü belirten bulgar ırkçı birçok olumlu tepki almış onu izleyenlerle birlikte bir birlik oluşturmuşlar her gün araçlarıyla sınır bölgelerinde devriye atıyorlarmış.

Bulgarlardan nefret ederim bu adam da dahil ama saygı duymadım değil. Topraklarını ve vatanını sevismek için savaştan kaçan ve sürekli virüs gibi çoğalan kişilere karşı savunup milletine iyilik yapıyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

• Vatanını savunan onurlu bir adam!
    40% (2)0% (0)25% (2)Oy Ver
  • Yapılması gerekeni yapan bir adam daha fazlası değil.
    20% (1)67% (2)38% (3)Oy Ver
  • Savaştan kaçan kim varsa alnı kara
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bu suriyeliler hem savaştan kaçıyor hemde sürekli ürüyorlar hepsinin kucağında bebe bir millet biraz olsun onurlu olur da kendini kabul edenlere daha fazla yük olmaz
    40% (2)33% (1)37% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Sizin kafaniz mi iyi? Bu adamin yaptiginin neresi guzel? Neresine saygi duyuyorsunuz? Suriyeli diyince sizin akliniza savastan kacan adamlar degil cocuklar, kadinlar, yaslilar gelsin. Ayrica bu savas isleri gordugunuz kadar basit degil. Yeterli silahlari yok adamlar kaciyorlar demek ki. Burda bos bos konusacaginiza adamlara silah takviyesi yapin gitsin savassinlar. Birilerine yardim etmek sizin icin neden bu kadar zor anlamiyorum

0|0
    0|0
    • Amerika Türkiye yığınla silah veriyor bunlara. Ama kaçıp başka insanların topraklarında çocuk yapmak işlerine daha çok gelmiş. Herkes bizim gibi aptall değil böyle savunur toprağını. Bulgarlardan ne kadar nefret etsem de bu adama helal olsun diyorum. Milletinin geleceğini düşünen onurlu bir adam !

• 4 yasinda abisinin/ablasinin telefonunu kapip buralara yazi yazan bir cocuk oldugunu varsayiyor ve daha fazla senin gibi bir insan dusmaniyla muhattab olmak istemiyorum. Sen bakalim benim karsima cikinca saldirabilecek misin? Su kadin halimle seni varya dogdugun gune pisman ederim. O kadar kolay degil o isler. Bu Dunya senin degil kendine gel. Irkci pislik

• Kapa çeneni aptal beyinsiz hümanist.

En İyi Erkek Görüşü

• Yam bulgar rus kalıntısı bulgar koministi derim. biz izin yolunda ordan gecerken yasardık ne kadar ac millet olduklarını. icin ilginci onlar girdi avrupaya türkiye hala kapıdan bakıyor

0|0
    0|0
    • Avrupa birliğine girmemize gerek yok bu adam da komünist değil. Irkçı

Kızlar Ne Diyor 2

• Sonu kötü

0|0
    0|0
  • Bizimde yapmamis lazimdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!