Sosyal fobiliyken hayatla mücadele vermek?

ya mesela benim sosyal fobi hastalığım vardı. ben hem bu hastalıktan kaçtım hem insanlardan. hani bu hastalıktan kaçması bir başka insanlardan kaçması bir başka.. yani ortada kısır bir döngü var. dr gittim çok önceleri, bana ben seni bu hastalıktan kurtaracam dedi yeni insanlar tanıyacaksın dedi falan. ya ben insandan kaçıyorum bunalmışım sen bana yeni insan tanıyacaksın diyorsun.. diyemedim. ama tabi ki hastalıktan kurtulmak içinde bu şart. hastalıkda denmez aslında iyi bir sorun bu. sf var bende ama kötüde değilim spor salonuna gidiyorum mesela çok insan var. herkes kafasına göre bazen orda. konuştuğumda çok. ama bazen öyle canımı sıkıyolar ki. hele cahil kesimi. daha o kusurlarını yüzlerine vursam söylesem başın belada ki bir iki kere canımı sıktılar. sf ayrıda ben bide psikologluk oldum sanki çünkü tahammül noktam kalmadı öfkelenip sinirleniyorum.. zannedersem özgüvende az. ve hayatta zor olunca bittim. geçen otobüsde annemin yanındaki bir kadın bana sorular sordu otobüsün içinde, sinirlendim. sen herşeyi bırak dr git diyo bana kadın. bu insanlar var ya çok fena hem hasta ederler hem sonra doktora göndeririler insanı?

1|0
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...