Kadınlar araba kullanırken neden çok tedirgin ve kararsız oluyorlar?

Trafikte bayan şöförler hemen anlaşılıyor. Araba kullanırken neden kararsız ve tedirginsiniz?
Kadınlar araba kullanırken neden çok tedirgin ve kararsız oluyorlar?

Güncellemeler:
...
güncel

1|0
37|13

En İyi Kız Görüşü

• cogu kadın aynı anda bır ışı yapamıyor ayrıca arabanın hızını , karsıdakı surucunun ne yapacagını tahmın edemıyor ve bır de toplumda sen kadınsın ne ısın var trafıkte gıbı baskıcı davranısları kadınları demoralıze edıp kararsızlıga surukluyor zaten kadın araba kullanmayı bır butun olarak gorebılse sorun kalmayacak ,, aynaları kontrol etmek , vıtes 1 de mıydı yaa yesıl yanacak sımdı , dur bıraz gaza basıyım yavas gıdıyorum yok yok önume cocuk falan cıkar sımdı en ıyısı yavas gıtmek , serıtlerın ortasında mı gıdıyorum? , arkadan kamyon gelıyor benı sıkıstırmasın sımdı ,, ayy buraya araba sıgar mı yaa yok ben burdan gecemem (tır gecer ordan) :D
    gibi dusuncelere kapıldıgı ıcın bır kadın kararsız, tedırgın oluyor :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kolaymı hergün kamera karşısına çıkmak, haliyle heyecan stres yapıp kaygı duyuyorlar, Sağımız solumuz önümüz arkamız heryerimiz mobese kamerası gibi :) her an canlı yayındayız :)

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 36

• Benim ehliyetim yok, annem kaç yıllık şofördür, kadın olduğunu görmeden anlayamazsınız. Panik yapmaz, gayet rahattır. Çok da iyi park eder. Bu gibi istisnalar olsa da geneli gerçekten panik yapıyor ve onlarca metre öteden anlaşılıyor kadın oldukları. Nedenine gelince özgüven eksikliğine bağlıyorum ben işi. Kendilerine güvenmedikleri için işlerini sağlama alıp yavaş gidiyorlar, aralara derelere girmeden tin tin ilerliyorlar. İki elle direksiyona yapışanlar çok komik oluyor doğrusu, gülmemek elde değil.

0|1
    0|0
  • Yanimdaki adam bile kullanirken tedirgin hic halk otobusu soforlerinin yanindan gectiniz mi? Yan koltuktan beni almak istercesine tepemize suruyorlar araclari geen kadinin birinin burnu kirilmis ani frenden. Koca koca araclarin icinde gidemezken yanindan nasil geceyim?

0|1
    0|0
  • Sinyal vermeyi bilmeyen araba toplumu var , onlar yüzünden tedirgin olduğum doğrudur , özellikle ara sokaklarda ne olduğu belli olmuyor..

0|1
    0|0
  • Hemen kornaya basıyorsunuz ondan ne var azcık ortadan gidiyorsam

1|1
    0|0
  • Tek korktugum gitmeyen araba ile tirlarin arasinda kalmak

0|2
    0|0
  • Fıtrat diyelim 😄

1|1
    0|0
  • Ben tedirgin olmuyorum

0|1
    0|0
  • Babamın pimpirikliği yüzünden.

0|1
    0|0
  • Trafik magandası erkekler yüzünden. Ben direksiyon sınavındayken bile üzerime arabasını sürmeye çalışan kırolar oldu.

0|1
    0|0
  • çünkü sizin gibi küçük yaşlarda araba kaçırmalrına izin verilip araba sürmeye heveslendirilmediklerinden sonradan trafiğe çıkıncada tedirgin oluyo

1|1
    0|0
  • Hata yapmamaya çalışıyoruzda ondan

0|1
    0|0
  • Magandalar yuzunden

0|1
    0|0
  • Ben çok relaxım :)

0|1
    0|0
  • Kendi adıma konuşayım ben asla tedirgin olmam☺ve miyminti Şoförleride sevmem. neden erkeklerin de direksiyonun başında camdan dışarı cikcak mis gibi oturanlari var biraz da onlardan bahsetsek😊😊

0|1
    0|0
  • Yoo aksine erkek şöförlerden bir farkım olmadığını söylerler. 😅

1|1
    0|0
  • benim sağa sola çarpma problemim var diğerlerini bilemiyorum kontrol aniden elimden gider mi diye stres oluyorum

0|1
    0|0
  • Ben daha ehliyet almadım. Alınca görürsünüz 😀😀

#ÇılgınFizikçi

0|1
    0|0
  • Cogunlukla kadinlar daha dikkatli araba kullaniyorlar. Erkekler hem bayan soförlere guvenmiyorlar hem de araba alirken " bayandan az kullanilmis'' olanini tercih ediyorlar.

0|1
    0|0
  • Kendini bilmezlerin olumsuz eleştirilerinden çekindikleri için olabilir

0|1
    0|0
  • Ehliyeti bakkaldan almış gibi arabayı kullananlar var. Suç bayanlarda değil.😌

0|1
    0|0
  • Kararsız değilim ama can güvenliğinizi düşünüyorsanız ben araba kullanırken evinizde oturun ajsags

0|1
    0|0
  • Öyle bir sorun yok bende :D gayet rahatım :D

0|1
    0|0
  • Cunku erkekler surekli taciz ediyor

0|1
    0|0
  • Bizim buranın rallicisiyim ne tedirginliginden bahsediyorsun. dd

0|1
    0|0
  • 8 yılda iki kez park cezası dışında aldığım trafik cezası yok... genelleme yapmayalım lütfen 😃

0|1
    0|0
  • Kadinlar her konu da kararsizlardir yalniz 😄

0|1
    0|0
  • Aşırı dikkatli sürmeye çalışıyoruz bu yüzden de telaş yapıyoruz :D

0|1
    0|0
  • Refleksler bıraz daha zayıf erkeklere gore

0|1
    0|0
  • bu yuzden araba kullanmiycam :-)

0|1
    0|0
  • Ben fiat albea kullanıyorum çarptımmı az masraf olsun diye

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    6

Erkekler Ne Diyor 12

• acemiler

0|1
    0|0
  • Hız heyecan onlara göre değil

#BulutlarınÜzerindeSonSesDansEdelim

1|1
    0|0
  • Genetiklerinde var bro

0|1
    0|0
  • hata yapmaktan korkuyolar ve daha dikkatliler hız sınırını aşmıyolar erkeklerde böyle dikkat söz konusu değil

1|1
    0|0
  • Bizim magandalar yüzünden pek haksız da sayılmazlar

2|1
    0|0
  • kadın iste ne beklersın

0|1
    0|0
  • Bilmiyoruz bizde :/

0|1
    0|0
  • Öyle bir şeye rastlamadım ben. Gayet de iyi sürüyorlar

1|1
    0|0
  • Ben uzaktan gördüğümde direk anlıyorum o derece. :D

0|1
    0|0
    • eig adayı :D Aynen :D

• Kaç kere tahmin ettim, kesin bu kullanan bayandır diyorum bakıyorsun bayan çıkıyor. Tabi iyi kullananlar da var, onlara lafımız yok ama malesef çoğu iyi kullanamıyor. 😁

• dikatsizler

0|1
    0|0
  • bayanlar erkeklerdan cok daha dıkkaytlı de bu yuzden

0|1
    0|0
  • kadınlar bunlar arada zekileri çıkıyor ama genel olarak kafalarının için dolumu şüpheli

0|1
    0|0
Yükleniyor...