Tüm dünyada elektriklerin gitmesini ve bir daha gelmemesini ister miydiniz?

Her yerde elimizde bir telefon, evde bilgisayar, check-in yapmalar, popüler olma çabaları. İnsanlığımızı kaybettik, nerde o eskiden sobanın üstünde kızarttığımız ekmeğe yağ bal sürdüğümüz zamanlar?

0|1
64

En İyi Kız Görüşü

• karanlıkta uyumayı daha çok severim tüm elektrikler giderse de çok güzel uyuyabilirim iyi olur du

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar olarak şu internetten vs. başımızı kaldırıp, sevdiklerimizle biraz daha fazla vakit geçirirdik. Ama şu da varki uzaktaki sevdiklerimizle çok daha az vakit geçirebilirdik. Telefon sayesinde en azından seslerini duyup, görüntülerini görebiliyoruz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Yaa gitmesin elektrik :(

0|0
    0|0
  • Detaylı düşününce elektriksiz yaşam çok zor hayatımızın merkezinde çünkü her şey onun etrafında şekkilenmiş durumda

0|0
    0|0
    • Evet ama eskiden kimse elektrik diye bir şeyi hayal etmezdi, yaşamlarını sürdürürlerdi. Biz alıştığımız için zor geliyor.

• aynen öyle alıştığımız için çok zor ama zaten olmayan bir şeyin yokluğunu çekemezsin o zamanlardakilerde elektrikten bir haberdi sonuçta

• Uyuşuk oldum tembel olduk, herşeyimizi aldılar bu şekilde. Ayak uyduruyoruz istemeden, uydurucazda yapıcak bir şey yok.

• isterdim keske boyle bir olay gerceklesse 90 yillar gibi olsa herkes birbiriyle vakit gecirse gun yuzu gorsek su teelefonlardan televizyonlardan yaa keske

0|0
    0|0
  • Hemde çok fazlaaa

0|0
    0|0
  • Çok isterim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Allah nasıl gorcek bizi ozaman

1|0
    0|0
  • Herkez teknolojiden şikayetçi ama şikayetlerini sosyal medayadan dile getiriyor asıl acıklı olan bu bak

0|0
    0|0
    • Ne yapsaydım canımın içi mektup yazıp tüm insanlığa mı gönderseydim?

• Eğer bir şeyi yapmak için bir şeyin olması gerekiyorsa sen o şeye muhtaçsındır? sanırım önce senin öğrenmen gerek

• Bir şeyi çok yapmak istersem ve sadece bu seçenek varsa bu muhtaçlık demektir ama ben bu işi keyfi yaptım. Yapmasamda olurdu kardeşim kime ne ögretiyorsun 3 kuruşluk aklınla?

• Knk mezardan mı yazıyon?

0|0
    0|0
Yükleniyor...