Evinizin önünde meczubun biri her gün bağıra çağıra en açık küfürleri söylerse ne yaparsınız?

Bugün Kadıköy, Moda da bunu yapan bir meczubu döven ve ona engel olan insanlara rastladım. Meczup , aldığı darbelerden dolayı yerde yatıyor ve olaya şahit olan bir kadın dövene veryansın ediyordu. Döven kişi de, her gün bu adamın evinin önünde küfürler ettiğini ve her yere şikayet etmelerine rağmen bir sonuç alamadıklarını söyleyerek kendisini savunmaya çalışıyordu. Bu arada olayı evinin balkonundan görüp te hemen aşağıya inip müdahale etmeye çalışan bir ünlü de vardı. Vuran kişiye "üzülürsün bu yaptığına " diyerek yapılanın yanlış olduğunu anlatmaya çalıştı. Bu ünlü kişinin duyarlılığına ve davranış biçimine çok saygı duydum. Zira azıcık meşhur olupta çevresinde korumalarla gezen onca ünlümüz varken.. Ben ne mi yaptım? Baktım ki bana yapacak bir şey kalmamış. Akıllı ve duyarlı hemşerilerim gereğini yapıyorlar zaten. Siz olsaydınız ne yapardınız?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Meczup olduğu için ona kötü davranmazdım. Hani bir şekilde hallederdim ama kötü laflar söylemez veya şiddet uygulamaya çalışmazdım. Eğer meczup olmasaydı ciddiyim gider döverdim. O ne öyle? Her gün sana mı katlancaz yani?

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ne diye bağırıyordu ki tam olarak
    yani küfürleri yazın demiyorum da
    konu neydi?

0|1
    0|0
    • Ne dediğini duymadım. Döven kişinin anlattığı kadar biliyorum.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Aşşagıya iner ya gordum😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...