Burada insanlara yardımcı olmak için üye olanlar kim :D?

Burada insanlara yardımcı olmak için üye olanlar kim :D? Ulan kendinizi kandırmayın :D hepiniz kafa dağıtmaya giriyorsunuz ciddi bir soru sorduluğunda ay ben buraya zaten insanlara yardımcı olmak için giriyorum diyorsunuz azıcık ciddi olun amaçsız insanlar mısınız? İşsiz misiniz çıkın gidin siteden bir yemek yapın bir gidip bir şey tamir edin.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• sen niye o zaman sitedesin gizli?

0|0
    0|0
    • Bu soruyu sorup cevapları alıp çıkacam ama böyle sorular sorup cevap verecek yürek yok sizde.

• konusmak benim isim ama dolu ama bos farketmez yapmacik sana göre olabilirim no problem böyle konusup gizli olmayacaksin iste anladin yani...

• Gizliliğimin bir anlamı yok hanım efendi dediklerinizi de anlamadım farz edin burada din iman deyip milletle konuşmak olmuyor okey iyi günler.

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• yardımcı olmak için girenleri görelim evet hadi buyrun ifşa edin kendinizi ve engelleyeyim sizi ne ayasınız siz kime ne yardımı b yok daha neler asdfghj

0|0
    0|0
  • Ben değilim.

0|0
    0|0
  • Başka niyetle geldim ama elimden geleni yaparım

0|0
    0|0
  • Benim o aşkım

0|0
    0|0
  • Hahahaha sen çıkmadan çıkmayız

0|0
    0|0
    • Ben birazdan çıkacam zaten siz kendinize yazın.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben olmadığım kesin

0|0
    0|0
  • Ben yardımcı oluyorm :) matematik sorularını çözüyorm, muhabbet ediyorm falan :)

0|0
    0|0
    • pffff gidip face gruplarına git burada soru çözüp muhabbet bağlıyorsun 26 yaşında allah ıslahetsin.

• Herkesi kendinle karıştırma yarın sınavn var onu düşün sen

• Sınavım yok benim sen düşün o sınavı.

Yükleniyor...