Çok sıkıldım hayattan yalnızlıktan siz?

artık evlenmek ıstıyorum onuda gectım benle cıddı dusunune bırylede bı sure sevgılı olabılırım ama kımse benı sevmıyor 20 yasındayım kapalıyım Şu an calısıyorum okudum da. ama hayırlı bırı hıc cıkmadı

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Dua et vardir bundada bir hayir herseyin hayirlisinu dile rabbim en iyisini bilir zaten bir yerde kismetin seni bekliyordur uzulmeyin ben kendime boyle diyorum icini rahatlatiyor insanın ki gercektede boyle.

1|0
    0|0
    • tabı boyldır ama ben sımdıden benı sahıplenen seven bırı olsun ıstıyorum ama kımsenın umrunda degılm

• amin inşallah oyledır , ben güzel bısey ıstıyprum cıddı olan benı seven durumu evlenmeye musaıt maddı manevı olarak birini istedim sadece hayırlısı olsun

• Insallah guzel olur merak etme dua etmekten vazgecme asla herseyin hayirlisi olur. Bu arada eig için tesekkur ederim. Sana bir hikaye anlatim bir padisah ve veziri varmis cok iyi arkadas bunlar ava cikmayi cok severmis bir gun avda vezir yanlislikla okla padisahin parmagini kopartmis padisah cok kizip veziri zindana attirmis ama vezir vardir bir hayir demir kabullenmis padişah av tutkusundan vazgecmemiz bir gun y8ne avda yanyamlar yakalamis askerleri ve padisahi yamyamlar sirayla hepsini yemis sira padisaha gelince bakmislar parmak yok serbest birakmislar senin bir parcan eksik yemeyiz diye sonra padisah ulkesine dönünce hemen vezirini cikartmis vezir demis vardir bundada bir hayir padisah dayanamis sormuş kizmadinmi bana diye vezir hayir padisahim vardir Hayır demis padisah seni zindana attirdim ne hayri demis vezirde ee padisahim siz beni zindana attirmasaniz bensiz ava cikarmiydiniz zindan olmasa çıksak yamyamlar benide yerdi demis biraz uzun ama guzel bir . hikayedr :)

En İyi Kız Görüşü

• 20 erkenki

0|0
    0|0
    • heöen evlılık degıl sımdı tanımak ısterım görüşmek falan bırı benı sevsın sahıplensın korusun onla cıddı olurum demek ıstedım cnmm

• hmm bilmiyorum onu bende😄, bendede yok😄

Erkekler Ne Diyor 6

• öyle böyle değil kafama sıkar giderim

1|0
    0|0
  • merhaba sıkma kendiini biraz kendinle barışık ol yani deymez yaa bende cok bunalım takılıyodum ama deymezz

1|0
    0|0
  • Sabretmeyi bileceksin ve umidini yitirme herkesin bir kismeti vardir umarim cikar

1|0
    0|0
    • amam ben hayat arkadaşı ıstıyorum sımdıden

• YOKKI offfffff :(

• bak sna mesaj atacam resmımı bı bak

• Tek derdin o olsun

0|0
    0|0
  • tanışmak ister misin bence burdan biri bile çıkabilir istediğin insan?

0|0
    0|0
  • Aynı durum bendede var biz bittik :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...