Sizce de site amacı dışına çıkmadı mı?

Laf sokmayı sanat edinen arkadaşlara soruyorum burda görüş yapmak yerine bize laf soktuğunuzu sanıyosunuz ya size karşılığında ne veriyolar?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Gelen gideni aratiyo malesef. cok az bilincli insan kaldi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsanları aşağılamakla beslenen ergen sürüsü de onlara :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Önceden herkes saygılı bir şekilde karşılardı soruları şimdi ön plana çıkma çabası ortaya çıktı ergenler çoğaldı

1|0
    0|0
  • sanal ego veriyorlar

1|0
    0|0
  • Bazıları laf yemeyi gerçekten hakediyor da adam merhaba deyince de laf sokanlar var doğrudur.

1|0
    0|0
  • Boş beleş insanlar onlar, takmayın

1|0
    0|0
  • Sanal haz olsa gerek bordo klavyeliler iş başında 😁

1|0
    0|0
  • +1 egoxPer

2|0
    0|0
  • Sen bilmesende olur :P

1|0
    0|0
  • Bize derken erkeklerede gönderme yapmışın ben kendi adıma cvp vermek istiyorum.. şimdi meme aç g*t aç dudak büz v. s eee eleştirince laf soktu oluyor 2 tatlı kelime yazdınmı vay abaza oluyor kusura bakmayın ama öyle resim paylaşırsanız (sözüm paylaşanlara) salak saçma sorular sorarsanız cevabıda ona göre gelir yanii

0|0
    0|0
    • yo ben erkeklere zerre gönderme yapmadım. bizden kastım kızlar değil laf sokulan herkes. o kendini teşhir edenlere zaten bişey demiyorum istediğini söyle adam gibi sorulara laf sokuluyo. bundan bahsediyorum

• evet genelde ergenler ve gizliden soruyolar. burdan adını vermesende oluyo. ben şahsen vermedim ama kapı gibi nickim var

• yapacak bişey yok sanal ortam herkes girebiliyor kimseye engel olamayız akıl hocalığıda yapamayız o yüzden ben şahsen eğlenceme bakıyorum sağlam konuştuğum 2-3 arkadaşımda var

• sözüm herkese değil ama bazı sorulara laf sokmak gerekiyor diye düşüüyorum

0|0
    0|0
  • Para.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Valla bilmiyorum..

1|0
    0|0
  • Pek takma canım onlari sen eğlenmene bak ben de öyle yapiyorum. :)

1|0
    0|0
  • Aynen..

1|0
    0|0
  • Boş muhabbete bayılan insan türünden başka bir şey değil.

1|0
    0|0
Yükleniyor...