Su ana kadar yaptiginiz en cesaret gerektiren sey ne?

Su ana kadar yaptiginiz en cesaret gerektiren sey ne?

#Sipidikponcikpandaaaa

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• 12 yaşında falanız plastik iki kişilik bot aldık oltaları kaptık denize açıldık taaa nerelere gittik denizden evimizin çatısı görünüyordu :D İki sa*lak balık uğruna geberecektik bir de botun havasıda iniyordu yavaş yavaş zar zor tırsa tırsa dalgaya karşı zor döndük geri :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Herşey 😎😏

1|0
    0|0
  • Mahallenin deli psikopatı vardı herkesi döverdi sanırım liseliydi bende minikim gözlük takardım ozmaanlar yoldan geçerken bana nbr la gözlük ehe ehe dedi bende taşı aldım senin ananı avradını şaparım lan deyip taşı atıp kaçtıydım kovalamayı bırakınca tekrar döndüm onospu çocuğu dedim yine kaçtım:/

0|0
    0|0
  • bangi campig

1|0
    0|0
  • Bilmem ki hatırlamıom

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sevgilimle aynı eve çıkmak

1|0
    0|0
    • Keske her kiz senin kadar rahat ve cesur olabilse ben o kadar cahirmistim kiz arki benle yasa diye gelmedi

• @LoveBites rahat değilim aslında genelde tedbirli de yanaşarım oalylara. erkek arkadaşım bu sene yurda gitme aynı çıkalım diye çok sırar etti ailem hayatta izin vermezdi babam hapisteydi annem beni bu sene okumaya bile gönderemiyebilirdi erkek arkadaşım sayesinde şuanda okuluma da gidebilirim kalıcak bir yeridme var

• Iyi yapmissin oyleyse. Biraz zor bir hayatin varmis

Yükleniyor...