Sitede ki deneyimlerimi bilmek ister misiniz?

1.5 sene sitede takıldım 100leri geçen kızlarla tanıştım % 95 i alay amaçlı erkeklerle konuşur % 3 ü öyle arkadaşlık için % 2si odun erkek arar ama evleneceği erkek duygusal romantik iyi dininde biri olsun ister. Burada bir çok kız tanıdım karakterimi kişiliğimi beğenip sanal diye ilişki başlatmayan onlar kaybetti bir şey diyemem. Zaten site de hayalim bu dediğim kişi sayısı bir elin parmağını geçmez sitede hep birini bulma pahasına takıldım çevrem olmadığı için buradan medet umdum ama anladım ki aptallık etmişim. Çünkü kızların % 99 u evlenme peşinde yani öyle seveyim evleneyim davası yok beni tanıyanlar olmuştur şu yazımdan ha bu o kişi falan diye. Ben hep filmlerde ki gibi bir aşk evliliği istemiştim ama zor gibi işime bakarım ben artık geç değil hiç bir şey için. Evliliği de kısmet olursa görücü usülü ile yapar o kişiye aşık olmaya çalışırım olmasam da sevgim olur her zaman sizede bunu tavsiye ederim erkekler çünkü aşk işleriyle uğraşmaz kızlar maksat zaman geçirmek anladınız umarım iyi günler.

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben ha bu o kişi diyemedim : Bence zaten burdan medet umman saçma olmuş. Sonunda doğru yolu bulmuşsun ne diyim hayırlısı olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Belki geneli senin anlattığın gibidir ama bu anlattıklarının hiç biri ben değilim 😂😂

0|0
    0|0
    • Sen öyle diyorsan öyledir ojeli ;)

• Saygı duydum üsted

0|0
    0|0
  • Bütün kızları böyle yargılayamazsın bence
    Benimde amacım belki doğru insanı bulurum diyerek bu sitelerde takılmaktı
    Ama madem sen genelleme yaptın bende yapayım
    Bütğn erkeklerin amacı cinsellik
    Direk nerdensin yaş kaç diye giriyorlar. Böyle adamlarada böyle kızlar yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • Öyle diyosan öyledir başkan

0|0
    0|0
  • Evlilik için burada değilim birileri ile tanışmak içinde değilim sadece insanların sorunlarına dair kendimce fikirlerimi söylüyorum :)

0|0
    0|0
    • Kendini böyle kandırabilirsin. Eğlence sitesi olmuş burası hep troller hep şakacılar adam akllı soru soran var be :D Saf mısın başka bir şey mi.

• Ben Anasayfamda çıkan her soruya elimden geldiğince iyi niyetim ile yazıyorum yani ben kendimi biliyorum gerisi insanların düşüncesi sorun yok

• Okey

• ben olmadığım kesin.

0|0
    0|0
  • Sen serkan1923 sın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aşk aramak mantık işi değil bu devirde hayaller para şan şöhretken..

0|0
    0|0
  • Anladım

0|0
    0|0
  • Anladim

0|0
    0|0
Yükleniyor...