Başkalarinin suçlarini baskalarina yüklemek ne kadar doğru?

Hayatiniza birisi giriyor ve sizin hayatinizin icine ediyor diyelim ve siz sırf bu yüzden artik karsiniza cikan herkese boyle davraniyorsunuz... bakin benim sevgilim beni hic olmayacak zamanda birakti hemde hic olmamasi gereken zamanda ve ben hayatimda daha once oyle uzülmedim ama Allah a cok şükür mutlulugunda aşkinda uzüntünunde hepsinin dibini gördüm zaten olgun birisiydim bu olaylar ve baska olaylari da yasayinca iyice olgunlastim... yaşim 20 ama emin olun cogu 20 yasindakinden kat kat olgunum zaten goruntu ve hal hareketlerle de herkes buyuk saniyor beni belli oluyor yani neyse asil konu bu degil ben bu yasadiklarimi atlattim cok sukur ve beni terk etti sevgilim diye ya da disardaki kizlarin %90 ı motor ve 5 para etmez diye her kimle konustuysam ona güvendim zaten Allah razi olsun benim iyi yanimi görenler goruyor ve soyluyorlarda ha kötü yanimida gorenler var cunku onlar onu hak ediyor ve yani artik ben herkese boyle guvenirken bende karsdan guven bekliyorum ama yok yani elalemin suçunu bana yüklüyorlar git o adama guvenme bir daha ya da o kiza bir daha guvenme benim sucum ne simd degil mi... sizce haksizlik degil mi baskalarinin suclari yuzunden karsimiza cikanlara guvenmemek onlari degersiz 5 para etmez gormek neden boyle insanlar? Emin olun suanki duruma bakinca ben evlenemem diyorum cunku yemin ediyorum yok yani bana gore bir kiz yaş fark etmezsizim herkeste ergenlik var hep bir ezme çabasi hep bir ben ulasilmazim ben ben ozelim aman aman kendini bir seyler sanma... sizce bu nesilden nasil anne olacak bakin ben erkekler sucsuz demiyorum onlarinda var tabi ki ama Şu an baktigimizsa ben bana yakisacak bir kiz goremiyorum yok ve gercekten uzülüyorum keske Şu an daha iyi durumda olsak biraz soru formatindan cikti ama sizin gorusleriniz neler?

Güncellemeler:
Son olarak siz siz olun size guvenmeyenleri hayatinizdan cikarin ben sürekli oyle yapiyorum ve buna da devam edecegim herkes cikiyor hayatimdan evet ama en azindan sahte insanlar olmasindan da yalniz olmak daha iyi

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Birsey derdim de neyse

0|0
    0|0
    • Bir sey deme beni de engelle bir daha da benim postlarima gelme yorum yapma lutfen hayirli gunler

Erkekler Ne Diyor 1

• Doğru değil bro

0|1
    0|0
Yükleniyor...