Bütün güçsüz kızları aşağılık görüyorum?

Güçlü kızlar haricindeki bütün güçsüz kızları aşağılık birer yaratık olarak görüyorum. Bazı kızlar daha 60 kilo ağırlık bile kaldıramıyor...
Onlar sevişmeye bile layık değil. Hiçbir hakları olmamalı...
Siz ne düşünüyosunuz bu konuda?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Güçlü kız derken hangı anlamda

0|0
    0|0
    • Ağırlık kaldırabilen kuvvetli kızlar. Daha 50 60 kilo kaldıramayan kızlar var

• sende çirkinsin

• Gördün mü de? Beni görsen anında boşalırsın

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bir düşüncen olmamalı yanlış

0|0
    0|0
    • Bunun nesi yanlış? bir kız nasıl güçsüz erkek istemiyorsa bende güçsüz kız istemiyorum. Benim evlenebileceğim kişi 80 kilo ağırlık kaldırabilmeli

• Ben görürüm istediğimi istediğim gibi

• Aferin bu kafada devam et

Kızlar Ne Diyor 3

• 5 sene sonra nefes alsa yeter triplerine girecek bir ergen potansiyeli görüyorum gidip ders çalışman Şu an daha önemli kardeşim

0|0
    0|0
    • Öyle bişey demicem hiçbi zaman kızları sevmiyorum. Gay de değilim

• ... dedi 18 yaşındaki ergenus

0|0
    0|0
  • Bende 30 cm den aşağısını erkek kabul etmiyorum o zaman. beni 15 20 cm le tatmin edebilceğini düşünen özürlü aşağılık pislikler mi var diyim?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeş kız ne kaldırıyorsa sen iki katını kaldırabiliyor olmalısın :D sende 120 kg kaldıracak dübür varsa hakkındır :D isteyebilirsin güçlü kız :D
    sonunda dayak yeme o kızdan da gerisi mühim değil :D :D

0|0
    0|0
    • Niye ben 2 katını kaldırayım? İkimizde eşit güçte olalım istiyorum. Ne o benden güçlü olsun ne de ben ondan güçlü olayım

• İnsan da olsa hayvan da olsa fakir de olsa hiç kimse kimseye aşağılamaya hakkı yok

0|0
    0|0
    • Fakirlerden bahsetmiyorum. Daha 60 kilo ağırlık kaldıramayan çıt kırıldımlardan bahsediyorum

• Uzak durman gerekecek o zaman

Yükleniyor...