KS de kişisel gelişim adına bir kaç soruya cevap vermek, Kaliteli sorular üzerine yorum yapmak böylece boş vaktimi boşa?

harcamamak istiyorum. Fakat o kadar boş sorularla karşılaşıyorum ki :( Sizce KS küçük bir türkiye mi? Sizce gençliğimiz boş işlerle mi uyutuluyor?

• Gençlik boş işlerle uyutuluyor.
    89% (8)100% (3)92% (11)Oy Ver
  • Kendine başka bir site bul
    11% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben diğer hesaplarımdan basbas bağırdım zamanında ve hep kapattım sonrasında hesabımı. Buradan görüldüğü gibi kimse kendini geliştirmek adına birşey yapmıyor zaten buraya takılan insanların %80 i cinsellik soruları üzerinden avlanmaya gelmiş tipler. Türk gençliğinin gitti mi geldiği nokta mı diyeyim bilemiyorum. Bir gerçek var ki gençliğin insanların bu halinden utanıyorum. Bu arada burada sorulan mantık lı çerçevedeki sorular en az yorum alan sorulardır. En boş soru ve bencelerde birkaç yüz kişi görebilirsin. Bence ks yöneticileri de aynı derecede boş insanlar

0|0
    0|0
    • bunu en iyi görüş olarak değerlendireceğim ama en az 3 yorum ya da 24 saat geçmesi gerekiyormuş. Düşüncelerinize hayran kaldım. Teşekkürler

• İki kez güncelleme hakkın var bir gün arayla güncelle belki bir yerlerde bizim gibi düşünen birileri görür.

• teşekkür ederm.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...