İnsanların maddi durumuyla neden dalga geçilir?

Babanıızın değerini bilin.. sevginizi maddiyatla değil verdiği huzur ve mutlulukla ölçmeyi deneyin bir kere de..
İnsanların maddi durumuyla neden dalga geçerler ki ?

0|0
15|6

En İyi Kız Görüşü

• Parası yok diye kimse ile dalga geçilmez. Benim ailemde zamanında çok parasızlık çekti. 4 kardeş hepsi aynı anda okula gider, hepsi aynı anda kıyafet ister gibi. Benim o dönemlerde hiç yeni bir kıyafetim olmadı mesela. Hep ablamdan küçülenleri giydim. Yeri geldi başkalarının kıyafetlerini bile giydim. Hala müsriflik yapmam kendi küçülmüş olanlarımı veririm. O yüzden ne oldum değil ne olacağım diye bakıcaksın hayata. Allaha çok şükür şu an kimseye muhtaç olmayacak şekilde hayatımızı sürdüryoruz. Benim ve kardeşlerimin çektiği yokluğu ben şu an yeğenlerime çektirmemeye çalışıyorum. Elimden geldiği kadar en iyisini almaya çalışıyorum ki gözleri kalmasın diye. O yüzden dalga geçenler önce bir aynada kendilerine bakıcaklar.

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Zengin olup açgözlü bir tüketimden zevk almaktansa fakir olup yaratıcı bir babaya sahip olmak çok daha değerliymiş. Güzel bir yazı duygularımı üzdü.

0|2
    0|0
  • çok pis duygulandım be, keşke bütün babalar böyle olsa

0|2
    0|0
    • vardır da bizlerin gözünü hep para boyadığı için mutlu olamıyrouz

• Bu yazıyı her okuduğumda duygulaniyorum :'(

0|1
    0|0
  • yok dalga geçmem..

0|1
    0|0
  • Basit insanlar işte

0|1
    0|0
  • Ben dalga geçmem

0|1
    0|0
  • Çok doğru para insanların duygularını satın alamaz...

0|1
    0|0
  • Babasının bilgisayar alacak parası olsaydı ve alsaydı bunun kadar mutlu olmazdı belki. Babası kendi emeği ile çocuğuna bir oyun kurmuş aslında baba-oğul birlikte zaman geçirmiş. :)

0|2
    0|0
  • Dalga geçen çocuklar vardı küçükken. Biz ne anlardik evet. Babam da gönlümüzü yapmak yerine surtugune arabalarına ve Eşeklere para yedirirdi. Teşekkür ederim babama. Hayatın ne olduğunu küçük yaşta ogrenmemizi sağladığı için.

0|1
    0|0
  • Vay be çok etkileyici birazda fon müzik olsa kesinlikle ağlardım **dalga geçmiyorum yanlış anlaşılmasın***
    Helal olsun o babayada👏👏👏

0|2
    0|0
  • Dalga geçenler insanlıktan nasibini almamıştır

0|1
    0|0
  • Yemin ederim tüylerim diken diken oldu 😢

0|2
    0|0
    • babanın değerini bil sen de ve asla dalga geçme maddi durumu iyi olmayanlarla

• Annede babada aslında birdir ama ben annemi biraz daha ayrı tutuyorum sanırım😐

öyle birsey hic yapmadım yapmamda 😢

• İnsan değilse dalga geçer.

0|1
    0|0
  • Boyle insanlar cok

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Üzdü bu

0|1
    0|0
  • Baba olmak zor güzel bir anı teşekkürler.

Dalga geçenler aptal insanlar o kadarını biliyorum

0|1
    0|0
  • Allah ilmi isteyene maddiyatı istediğine verirmiş

0|1
    0|0
  • 2003 te pc almak zordu bu kadar ucuz değildi,, çok şanslısın

0|1
    0|0
  • asla gecmem

0|0
    0|0