Kızlar spor şekil bir arabayla son ses müzikle yanınızdan geçince etkileniyor musunuz?

Etkilenme falan yoksa söyleyin boşuna son ses müzik açmayalım. biz etkileniyonz diye açıyoruz

0|1
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Hayır etkilenmiyoruz birde yanımızdan geçerken yavaşlayıp bakıp bakıp sonra gazlamayın salak gibi görünüyorsunuz

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Biz etkilenene kaşo diuoz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hayırrrrrrr nefret ediyorum. Düzgünce sessiz sessiz geçsin o Zaman arabaya bakıp ne guzel araba diyoruz ama diğer türlü tiksiniyorum ben

0|0
    0|0
  • Hiç etkilenmiyorum şahsen. Rahatsız oluyorum. Kulağımı tıkıyorum hatta.

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey olunca arabadan çıkarıp öldüresiye dövesim geliyor. Aynısını bir gün yapmayı düşünüyorum hoşunuza gider mi?

0|0
    0|0
  • şahsen ben mağazanın önünden gecerken duyduğum müzikle manken moduna geçiyorum :) önceden modifiye arabaların ya da son ses müzüik dinlemeyi cok seviyordum taki kaza yapana kadar :/

0|0
    0|0
  • O an gözlerime bir bant ile örtmek, kulaklarıma bir tıkaç tıkamak istiyorum.

0|0
    0|0
  • Valla önce müzik sesiniz geliyo bakıyoruz noluyo diye sonra araba beliriyo heh tamam yine bir apaçi diyip kafamızı çeviriyoruz. Ki ben arabadan bacağını çıkaranı bile gördükten sonra müzik sesi geldiği an yol değiştiriyorum

0|1
    0|0
    • Spor araba dedim araba porsche fakir fakir konuşma

• Porsche de olsa içindeki apaçi çıkmayacak diye bişey yok. Açmayın abi son ses kim bakıyo ki açıyosunuz

• Çok itici oluyorsunuz yapmayın :D

0|0
    0|0
  • Keko gibi o ne öyle. Yapmayın öyle şeyler :D

0|0
    0|0
  • eh :D şöyle bir dönüp bakıyoruz haliyle

0|0
    0|0
  • ben ayyyy görgüsüz geçti yine diyorum. Çok itici ya yapmayın şöyle şeyler

0|0
    0|0
    • Emin misin araba bu arada Porsche (15000000 EURO)

• ne olursa olsun
      Porsche dediğin bulunmadık bişey değil o kadar da benim eski sevgilimin de vardı görgüsüzlüğüne dayanamayıp bıraktım onu. Artık şu kafa yapısı değişsin lütfen paraya tapanlar var kabul ama çoğumuzun erkeklerden böyle bir beklentisi yok

Erkekler Ne Diyor 4

• Aaa etkilenmezler mi hiç... Arabanın önüne atlayıp sizi kaçırmamak için kendilerini zor tutuyorlar. O kadar ki geçen bir kız evlenme teklif etti arabadaki çocuğa biz şok...😒

0|0
    0|0
  • Araba artik yokki nasil acayim sesi

0|0
    0|0
  • Utanırım öyle bir şoparlık yapmaya ya😊 Rezillik

0|0
    0|0
  • ben açtıgım zaman kendim için açıkyorum kızlardan banane ama okadar da açmıyorum ses dışarıya cok fazla gitmes cok az bişey gider

0|0
    0|0
Yükleniyor...