Ben neden yaşıyorum?

Bir amacım vardı ulaştım, eskisi gibi bitmiş halden kendimi bir anda istenilen adama çevirdim.. Ama gerçekten sıkıldım ben niye yaşıyorum ya?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• belki de istediğin şey çok basittir. daha fazlasını istemen gerekiyordur. zamanında ben de senin gibi davrandım ve sadece mutlu olmaya baktım. Şu an başladığım noktaya geri döndüm. yaptığın şeyin aslında ne kadar kıymetli olduğunu bilmiyorsun. sen kendini başarmış olarak görebilirsin ama başarı ya da amaca ulaşmak bu değil. her gün yaptığın şeylerin üstüne birşeyler koyabiliyorsan o zaman başarılısındır. istenilen adam ol parmakla gösterilen adam ol, iyi kariyerli adam ol, doğru adam ol, yardımsever adam ol, evlenilecek adam ol, yürekli bir baba ol, ailenin direği ol ve bu süreçlerden sonra da kendin için değil ailen için yaşa.

0|0
    0|0
  • Şu an hiç bir amacın olmadı için sıkılıyorsun. Bir adam varmış zenginmiş 40 sene hacca gitmek istermiş hep onun özlemi onun hayaliyle yaşamış kendini avutmuş. Sonunda hiç gidememiş. Eğer hemen hacca gitseydi artık onun hayatında değerli hiç birşey kalmıyacaktı. Bu yüzden bir hedefi tutturduysanız, başka hedefler belirleyin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...