Dna testi , Aldatilma , Dayanamiyorum artik?

Annem yillar once babami kardesinin kocasiyla aldatmis. Babam dna testi yaptirmis. Bunu bana ciciannem anlatti yemin ettirdi kimseye soylememem icin ama artik dayanamiyorum. Halamda gecenlerde itiraf etti bana bunu intihari bile dusundum. Bana yalan soyluyor olabilir miler ya o adamin cocuguysam? Bunu nasil ogrenicem dna testi yaptiramam param yok. Bu arada her gittigimde babamlar benden bissyler istiyor yok onu al bunu al sizce kullaniliyor muyum yeminle artik icim aciyor.. kacip gidemem cunku ne meslegim var ne param. Sirf bunlari ogrendigim icin hic bir erkege guvenmedim herkesi reddettim.. psikolojim alt ust Allah askina yardim edin ne yapmam gerekiyosa kabulumdur... Annemin Şu an biriyle iliskisi var bide.

Güncellemeler:
Annemle kaliyorum ben

1|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• sen bir canımsın.. özür dilerim ama.. gerçekten canımsın.. bu hikayeden kendine bir depresyon ve intihar sebebi çıkarmayı başarmışsın helal olsun sana... yapacağın şey şudur.. hayatta dik durmak ve mutlu olmak.. dna farklı çıksaydı , baban seni daha o zaman kabul etmezdi.. düz mantık.. babana bir şeyler alman, ya da onıun sana bir şeyler aldırması gücüne gitmesin.. hayat boyu sana bakıp büyütmüş.. senin düşündüğün şeyler ve sonuç tamamen saçmalık.. sen bu dünyaya geldiysen, Allah ın emriyle geldin.. Allah verdi sana o canı.. kendi yaptıklarınla mesulsün bu hayatta.. intihar vs vs geçeceksin onu.. dizileri seyrede seyrede iyice tırlattınız.. kendini onunu bunun çocuğu gibi lanse etmeyi bırak şimdi.. hayatını yaşa.. kimsenin vebali senin üzerine değil.. bunu anla ve kendine saygı duy önce.. salak kelimesini bilinçli olarak kullandım.. kendine gel diye..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Babanın çocuğu olmasaydın seni yanına almazdı. Birde bu açıdan bak. Al çocuğunu ne halin varsa gör derdi annene. Fazla düşünme geleceğini olumlu anlamda inşaa etmeye başla bunlarla. Canını sıkma. Olan sana olur anana babana olmaz bak onlar hayatlarına bakıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Çocuk kimin yatağında doğar ise ona aittir. Bu kadar net. Sana düşen konu sadece çalışmak çok çalışmak ve birey olarak ayaklarının üzerinde dimdik durmak. Annen veya baban ya da üvey baban ne farkeder kimseye ve kimseye eyvallah etme bu dakika itibariyle. Çünkü maalesef içinde bulunduğun toplum (aile) kötü. Annenin eniştesi baban ise şayet o nasıl bir karaktersizliktir ki baldız baldan tatlıdır modeli takılmış, onu geçtim baban baban ise şayet o nasıl babadır ki kızından bir şeyler bekliyor hepsini geçtim o nasıl bir annedir ki neyse yaa anladın sen beni.

0|0
    0|0
  • Olay büyümeden annene sor kurtul. Varsa öyle bir şey ya da annenin hareketlerinden şüphelenirsen önlemini ona göre al. Yok mu hiç güvenebileceğin birisin? Yani akrabalarından mesela. Yani mesela bu olayı bilmeyen ama sana inanıp destek olabilecek birisi.

Sakın intihar falan düşünme. Asıl en büüyk hatayı o zaman sen yaparsın.

0|0
    0|0
    • Yok ki olsa denerdim cidden..

• Olmuyor cikmiyoe kafamdan bir turlu

• Haklısın işin zor. Allah yardımcın olsun. Ama ancak bunu önerebilirim ki. Dertleşmek istersen kapımız açık orası ayrı

• Sacmaladiginin farkindasin umarım. Ortada bir suç varsa bile bunun seninle uzaktan yakından alakası yok. Neden hayatı kendine zehir ediyorsun. ?

0|0
    0|0
  • Erkeklerle alakalı bir durum yok. Annen yapmış ne yapmışsa.

0|0
    0|0
  • Sen nerelisin

0|0
    0|0
    • Desifre etmeyeyim

• Ne kadar tutucak ki ben ogrenciyim sonucta ayrica gizlice yaptirmam gerekiyor harclik aliyorum tek..

• Tamam peki sana Nasıl yardımcı olacağız gizlisin ne konuda yardım bekliyorsun

• herkes bır degıl

0|0
    0|0
  • dertleşmke ister misin uzun uzun?

0|0
    0|0
  • Annene sor

0|0
    0|0
    • Soramam yemin ettim

• Anneni karalamak için yapılmış olmasın, ruh sağlığın bozuluncaya kadar git sor ama şu dedi deme

• Eskiden tv de sezar ailesi vardı aynı öylesin iz kimin eli kimin seyinde belli değil

0|0
    0|0
    • Dalga gecme lutfen

• :( imkansiz gibi bisey

• Pekİ ne yapacaksın düşüncen ne

• savcilik karari ile yaptirirsan paraya gerek yok

0|0
    0|0
    • Ailem agzima eder diyebilirim

• bunları düşünme derim başkasının çocuğu olsan şuanki baban çoktan seni yollamıştı

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ki cidden artik dayanamiuorum

• sıkıntı yapıyorsun sen niye sıkıntı yapıyorsun ki senlik bir durum yok emin ol

• Oyle ama istenmiyorum resmen

• Hiç bir şeyi düşünme hayatından çıkar o rezil insanları ben olsam ailem bile demem hiç birisine tahsilin ne senin başka bir şehre taşın iş bul çalış güçlü olmaya çalış ama bu zamanda kime güveneceksin senin adına çok üzüldüm kardeşim :( istediğin yardımı da yapabilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
  • O adamın çocuğu olsan şimdiki baban seni niye evde tutsunki. Sonuçta annen babanı aldatmiss ondan olmayan çocuğu neden tutsun yanında. Peki öz annen Nerede?

0|0
    0|0
    • Annemle kaliyorum

• Yok tabiki evet okuyorum

• Tamam işte annenin bir zararı yoksa kal annenin yanında.

Yükleniyor...