Bir insan tanrıya ihtiyaç duymalı mı, duymamalı?

"tanriya ihtiyac duymuyorum" diyen angelina jolie acaba bunu derken
tanrıyı inkar mı etmiş?
yoksa
kendim yardım ediyorum insanlara mı demek istemiştir?

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• "varsa bile o orda dursun, ilgilenmiyorum" demiş bence.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin tuttuğu kendine

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Tanrı ihtiyaç duyulup duyulmamakla ilgilenmez. Bu nefes almaya ihtiyacım yok demek gibi bir şey Tanrı'nın yardımı doğal ve olağan bir şeydir.

0|1
    0|0
  • İnkar etmiş Allah izin verdiği için bu dünyaya geldik Şu an nefes alıyoruz yemek yiyoruz arkadaşlarımızla görüşüyoruz.

1|1
    0|0
  • Ben duymuyorum.

0|1
    0|0
  • Insanlar Frankenstein I yarattiklarinda tamamiyle tanriyi unutmus olucaklar..

0|1
    0|0
  • Duymamalı gerçekler ile yuzlesmeli ve uyum sağlamalı hayatta herşey kişinin kendi elinde buna inanırım.

0|0
    0|0
  • İnsan kendini 'Yaradan' a tabi ki ihtiyaç duyar :)

1|0
    0|0
  • yaraticiya her zaman insanin ihtiyacı vardır.

1|0
    0|0
  • 2. dediğin daha mantıklı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• O nun bize ihtiyaci yok, bizim O na ihtiyacimiz var.. firavun ben tanriyim istedigimin canini alirim istedigimin canini bagislarim dedi. Tanri benim benden baskasi uok dedi son anda o bile ihtiyac duydu. Cunku insan acizdir.

1|2
    0|0
  • Tanri bizim hayatimiza mudahale etmez dogumdan ölene dek yaptiklarimiz bize aittir. Tanridan dilek dilemek ise yaramaz yani

0|1
    0|0
  • Duymuyorum değilde bir şey istemeye yüzüm Yok ibadet etmiyorum hiç bir şey istemiyorum bu yüzden nede olsa olunca cezalandiracak ilerde beni yeniden sonsuza denk mutlu olmama izin vermiyor beni çok sınıyor o yüzden bir şey istemeye yüzüm olmasin oda istediğimi vermesin diye ibadet etmiyorum çünkü hiç bir şeyi hak etmiyorum muhtemelen de yakacak cehennemde beni bunada eminim

0|0
    0|0
  • Bana Allah Yeter.

1|2
    0|0
  • Zelzele anında şehadet getiren ateistler biliyorum hafız..

Duysun, duysun..

1|2
    0|0
  • dara düşünce duyarlar.

zaten dindarların büyük çoğunluğu ezilen toplumlar

0|1
    0|0
  • Tanrının insan ihtiyaçlarından oluşmuş bir mit olduğu tezini savunuyor anlaşılan.

0|1
    0|0
  • Tanrı neden bizimle konuşmaz?

0|0
    0|0
  • İki manada çıkar hangi niyetle soylediyse artık

0|1
    0|0
Yükleniyor...