HDP'li Buldan Fener'i Bir GS li olarak Tebrik Etti CHP'li Ağbaba Neden Karşı Çıktı?

http://m.haberler.com/chp-li-agbaba-nin-anti-fenerbahceliyim-8250601-haberi/

Haber burada sizinle paylaşmak istedim ülkede neden hep yapma diyen karşı çıkan bir muhalefet var?
2*2=4 yapar dese birisi muhalefet hemen karşı çıkar nedir bu saçmalık anlam veremedim. Şimdi karşı rakibi tebrik etse vay hainler denilecek şimdi tebrik etti hemen karşı atak illa birisinden çıkacak.
AKP Şu an iktidar bir köprü yapar muhalefet hangi parti olursa olsun iyi yaptın devam et diyen yok neden yaptın diyen bir muhalefet var.
Kardeşim bizim yararimiz neden karşı çıkıyorsunuz eleştiriler ver de şunlar eksik şunları yap destek ver yanı neden karşı çıkmakla hata yapılıyor akıl fikir var haksız miyim?

Sinan çetin iki dakikalık video izleyin çok güzel anlatıyor arkadaşlar

Not:CHP karşıtı değilim sadece videoda bu yazıyor yanlış anlaşılmasin sadece dusuncelere karşıyım bazı durumlara.

Güncellemeler:
Bu ülkede 100 tane vekil istikfa edip mecliste bağımsız olarak dönem görev yaparsa ülke sorunları biter...

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• bunu yapan sadece chp değil ki
    chp madenler için önerge verdiğinde akp reddetti ve 45 gün sonra (gün sayısından emin değilim) soma faciası oldu.
    hatta şamil tayyar mı ne milletvekili önergeyi chp verince altında bişi vardır diye reddettik dedi.
    chp nin ekonomik vaadlerini önce imkansız diyip sonra bire bir uyguladılar
    Türkiye de siyaset budur.
    tek parti üzerinden bu durumu anlatmak gerçekçilik olmaz

0|0
    0|0
    • Yok bu koalisyon olmasaydı bu vaatler bu gidişle on yıl sonra olurdu. Ama muhalefette akıl yok MHP yüzünden meclis başkanı bile seçilemedi. Yanı ne desek boş tek sorun muhalefetin birleşmesi gerekir. Sonuçta tek hedefleri iktidarlik ama bu muhalefette o durumlar yok. Akilli vekillerin toplanıp mecliste bir parti kurması gerekiyor.

• hdp li vekillerle değil birleşmek, mecliste görmeyi dahi istemiyorum.
      pkk yı savunan destekleyen herkesten nefret ediyorum.
      o yüzden varsın birleşmesinler

• Bu bakış ile ülke Şu an günde 10 askerin ölümü ile sonuçlaniyor eskiden diyarbakirda RTE kalkıp ey Kürdistan halkı nasılsınız diyor ülkede ekonomi tavan yaptı. Ama şimdi herşey etkilenip yok oluyor silaha giden para ile üniversite öğrencileri işsiz. Okullar daki eğitim sistemi halen boş gelip boş gidiyor. Ülkede sorunlar çok onlara odak noktası yok Şu an tek odak noktası nasıl kim susacak bu yani. Diger meseleler çözüm bulmuyor

• çok ilginç yazık

0|0
    0|0
    • Yazık ne kelime insanlar berbat ya. Cok mal kişiler var mecliste toplam 70 tane adam akıllı vekil yok CHP den sezgin HDP den altan tan demirtas mhp den meral Akşener begenirdim. Çok kişi var ama partileşme

• Yok gerçek anlamında birlik olarak çalışan bir parti yok. AKP iktidar ama vekilleri sadece yasayı geçirmek için ise yariyor parti olarak çalışma yok. Boş insanlar çoğu

Yükleniyor...