Kapat

Samimi birisi nasıl olunur?

arkadaşlar ben biraz soguk sayılıan bir insanım yani gidip sevdiklerime sarılamıyorum el kol hareketleri falan böyle işte samimi hareketler yapamıyorum iltifat da edemezdi onu az eder oldum aama rahat relax bir insan olamıyorum hadni kasıntı tiplerdenim nasıl samimi birisi olabilirim?
bir aralar asosyaldim. sonradan o konudan kurtuldum çekingenliktende ama su samimi hareketlere bir türlü alısamadım

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• sadece kalbinin sesini dinle , sevgini karşındaki insana göstermekten çekinme. sinirlendiğin zaman da öfkeni. ama hiçbir zaman aşırıya kaçma ikisinde de. yönlendirilen değil , yönlendiren ol. düşünceni belirtmekten çekinme. doğruyu hep sen göster insanlara. en güzel gülmeyi , en doğruyu , en büyük sevinci sen öğret ve göster insanlara. işte o zaman hep arkasından takip edilen yolunda yürünen insan olursun

1|0
    0|0
    • bir de bu tür şeylere satın alınabilir birşey gibi yaklaşma

• Tesekkurler ben ztn icimden geldigi gibii yasamak isteyen bir insanim ama cekingwnimde

• teşekkürler eig için. çekingenliğini üzerinden atmak istiyorsan en yakın arkadaşlarınla zaman geçir ve onların yanında nasılsan dışarıya da aynı ol

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• bence hic gerek yok o tamamen kisilik meselesi hatta ailevi seyler oldugun gibi kal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hemen birden acılamazsın gayet yapmacık bı hal alır yavas yavas ıletısım kurarak

0|0
    0|0
  • küfür et garip garip bağır yumuşak bir şekilde

0|0
    0|0
Yükleniyor...