Eşimin yaptıgı dogrumu?

Kızımı parka götürüyorum adıyla aldı eski eşinin evine götürmüş diger cocuklarıyla resimler cektirmiş instagrama atmiş bisürü foto daha gelmediler aradım fırca cektim venden izinsiz habersiz yaptigi için. ben bu adamı boşamayı düşünüyorum sebebi ise şu neden gaberim olmadan eski eşinin evine gitmiş aralarında bişey ola bilir zira kadın dünden razı üstüme kuma olmaya. ne etsem bana ciddi fikir verin. uyarıncada eşim cocuklar kardeşler falan behane ediyor neymiş kardeşlerin arasına giriyormuşum ama asıl olay eşimin sürekli o eve gitmesi o kadınla yakınlaşması tekrardan ben boşansanmıı üstelik hamileyim psikolojim alt üst

0|1
15|9

En İyi Erkek Görüşü

• bunu yaptıysa bu adam.. sen buna tepkilisin ve çocuklarını göremiyor ya da onları birbirne kaynaştıramıyor demektir.. senden çekinmiş ki bunu yapmış.. kardeşlerin arasına girme hikayesi bana mantıklı geldi açıkçası.. ki şimdi gördüm.. problemi kendinde ara önce.. eski eşle yakınlaşma kıskançlığı yapıp çocuklarının arasına giriyor olman bana çok mantıklı geldi.. adam eski karısını seviyor olsa, onunla olurdu, seninle değil.. sorun sende bence öncelikle..

0|0
    0|0
    • Eşimle oturup konuştuk bu konuyu sanırım haklısınız fazla kıskanclık etmişim anlıyorum

• tatlıya bağlanmasına sevindim :) biraz kendine ve eşine güven..

Erkekler Ne Diyor 8

• sen diğer çocukları eve getirmesini söyle

0|0
    0|0
    • geliyorlar ama sırayla olmalıymış

• 18-24 arası 2. Çocuk... Allah kolaylık versin ve eşinin yaptığını burdan okuduğum kadarıyla doğru değil ama 2. Çocuk var bir şans daha ver bence

0|0
    0|0
  • kaç aylık hamilesin?

0|0
    0|0
  • eve bağlamaya çalış trip atarak biryere varamazsın

0|0
    0|0
    • Napim öteki şerefsiz gibi kapida kucaginamı atlayayım yaniyorum diye gitsin ne halleri var görsünler

• böyle yaparak kendinede zarar verirsin

• evlenmeden düşünseydin keşke

1|0
    0|0
  • Yapacak tabi. Çocuk kardeşlerini tanımayacak mı?

0|0
    0|0
  • Oha 2. De yolda yani valla boşayacaksanda emin olmadan boşama ya da uyar boşarım diye

0|0
    0|0
    • Boşama konusu gecsesin istemiyorum boşayacaksam söylim biseferlik olsun bitsin

• O zaman iyice düşün taşın ya da tek seferlik uyar boşanmayı açmadan istemiyorum görüüşmeni diye resti çek olması aç çünkü rahatsız edici durum

• saçmalama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Bu ne sorumsuzluk ya alırsın çocuğu başka bir yere götürürsün da yani

0|0
    0|0
  • Öyle adamdan ayrılırdım, çok ciddiyim.

1|0
    0|0
    • Bende ciddim aa boşanmak istiyorum resmen gözümden düşdü

• Boşan kesinlikle bunun normal karşılanacak bir tarafı yok

• Hamilelik duygusal psikoloji belki karakteristik bir kıskançlık bile olabilir net bir şeyler yaşamadan getirmemelisin ayrılığı aklına bir daha haber vermesini rica et olgun olmaya çalış

0|0
    0|0
  • Iyi de sende izin ver.. cocuklarin gorusmesine ama bu eski esinin evinde olmasin.. disarda bir yerde olsun.. sende yanlarinda bulun

0|0
    0|0
    • Aynen ya öyle diyorum görüşmesin demiyorum benden habersiz o evde ne işi car dürüst adamın

• Boşan tabiki

0|0
    0|0
  • Doğru değil tabiki

0|0
    0|0
  • Kız bu seni boşarda yakında eski eşine döner.

0|0
    0|0
  • boşan bence saçmalamış habersiz yapmamalıydı

0|0
    0|0
  • Sen bekar iken boşanmış birisiyle mi evlendin hem de çocuğu varken

0|0
    0|0
  • sen hamilesin aranızda yakınlaşma olmuyor belki ihtiyaçlarını diğeriyle gideriyordur

0|0
    0|0
    • Yoo fazlasıyla var o konu da sıkıntı görmüyorum

• Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
  • Erkekler ilk eşlerini hiçbir zaman unutamam ondan da çocukları var

0|0
    0|0
  • sen de onla git?

0|0
    0|0
  • eşinle bu konuyu oturup konusmalısın tabıkıde. eski esin o senın tekrar yakınlasmandan korkuyorum falan de bırde hamıleyım benım uzme de. nasıl es bu ya hamıle kadın hıc bu kadar uzulurmu.. konusmalısın bence bu konuyu ıcınde kalan herseyıc soyle bıdaha da gıtme de ya da o kadınlar konus

1|0
    0|0
  • eşinin amacı iki kadın birden götürmek bacım eve bağla

1|0
    0|0
    • Banada öyle gelmeye başladı

• analarını dövelim fDHG:dHF

Yükleniyor...