Zengin ailede doğanlar çok şanslı değil mi?

Maalesef fakir ailenin kızıyım ve onlar gibi olmamak için harıl harıl ders çalışıyorum

İçimi burkan olay ise istediğim ayakkabıları alamam bunu çok kafaya takıyorum keşke zengin aile kızı olsaydım istediğim her ayakkabıyı alsaydım...

0|1
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bende fakirim ama gonlum zengin blgisayar oyunu yapacak bilgim var 2 sene surecek bu oyunun yapimi komole bana ait olacak ve sana sunu soylim benim icin zenginlik budur. ben bu istekle devam edersem zenginligime zenginlik katarım hem maddi hem manevi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her insan zaman zaman kendinden yüksekte olanlara özeniyor, imreniyor. Elimizde değil her yönden bizden daha üstün olanları düşünüp halimize şükretmek yerine isyan ediyoruz. Bakıyorumda sorduğun bu soruda bile mutluluk duyulacak pek çok şey var. Ailen var. Ailesi olmayanlar ne yapsın peki? Ders çalışabiliyorsun. Buna imkan bulabiliyorsun. İstediğin bir ayakkabı var. Yani ayakların var. Yürüyebiliyorsun. Lütfen sahip olduklarının değerini bil ve mutlu olmayı öğren. Yalnızca Allaha şükrederek daha iyisine sahip olabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bu kadar bencil olma. eğer sabırlı olursan belki sen çocukluğunu istediğin gibi yaşayamayacaksın ama üniversite yıllarından itibaren maddi açıdan istediğin gibi bir hayat yaşamaya başlayacaksın ömür boyu. sen ve senin çocukların , onların çocukları belki de senin sayende huzurlu sıkıntısız bir hayat yaşayacak. hiç bilinçli bir insan değilsin umarım büyüdükçe değişirsin.

0|0
    0|0
  • Bizim de gönlümüz zengin... Zengin de ölüyor fakir de.

0|0
    0|0
  • Haklısın, benimde hep içime uzaktan kumandalı araba oturmuştur.

0|0
    0|0
  • senin yerinde olmak isteyenler var şükretmeyi bilmezsen hiç bişi olmaz senden ;)

0|0
    0|0
  • Çalış meslek sahibi ol o zaman

0|0
    0|0
  • Çalışmakla maalesef zengin olunmuyor yeğen. Ya pederinde olacak ya kayınpederinde ya da kaderinde..

0|0
    0|0
  • Aç değilsin, başını sokacağın evin var. Daha ne istiyorsun?

0|0
    0|0
  • fakir ol gururlu ol canım nerelisin bu arada

0|0
    0|0
  • Etrafında o kadar sakat insan var aklı yok bazılarının kendi sağlığının zenginliğini düşünsene bu yaptığın nankörlük olur ALLAH a her ne olursa olsun şükret ki ALLAH sana istediğin her şeyi versin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İstediğin ayakkabıları, elbiseleri, hayatı aldığında konuşalım bu konuyu gizlican. O zaman da bir sürü keşken olacak.

0|0
    0|0
  • onlarda pat diye zengin olmuyorlar. bir ayakkabı için zengin olsaydım diyorsun hey allahım. bende zengin sayılmam ama kendime asla fakir dedirtmem ! o insanlar pat diye zengin olmuyorlar. çalışıp oluyorlar. sende çalış , başarılı ol. al paranı. herşey karşılıklı ;)

0|0
    0|0
    • Bunun için uğraşıyorum

• yorumum biraz sert oldu , özür dilerim. bende çalışamıyorum. babam benim o kadar okumam için çalışıyor ama bende bunun hakkını veremiyorum maalesef... uğraşman güzel , böyle devam etmelisin. ayakkabı önemli değil :)

• Zor bir durum

0|0
    0|0
  • Para hersey degil bu dünya da

0|0
    0|0
    • Klasik klişe aptalca bir söz ama para çok şeydir

• Sor ozm bakalim para olanlara nekadar mutlu ve huzurluk var diye 😉

• çok şanslı olduklarını düşünmüyorum parayla sağlık gelmez ki hadi çok zengin olsaydın kör ya da sakat kalsaydın parayla getiremeyeceğin türden zamanla birşeyleri başarır kendi ayaklarının üstünde durur her istediğini alırsın emin ol.

0|0
    0|0
  • He canım he pırıl pırıl beyin kullanılmamış

0|0
    0|0
Yükleniyor...