Her gun gezmek eglenmek istiyorum. Sinemaya gideli yillar oldu. 2-3 arkadasim var onlarla da ayda yilda bir bulusuyoruz. Nasil gezip tozacagim, konserlere tiyatrolara sinemalara gidecegim arkadaslar edinicem ben? Gercekten acayip sıkıldım bu durumdan

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• bu genelde kariyerini tam olarak belirleyememiş birisinin yaşadığı birşey. eğer sen geleceğin hakkında karar verip o yönde çalışmaya başlarsan , etrafında da o yönde insanlar oluşmaya başlar. kimse boş boş oturup sadece gezmek eğlenmek isteyen biriyle arkadaşlık yapmaz. insanların doğasında vardır. başarıyı alkışlamak ya da yönetilmek. sen başaran ve kendi hayatını (akıllıca ) yöneten biri olursan , mutluluk eğlence iyi arkadaşlıklar da seni bulur. unutma. BİR İNSAN ÖZGÜRLEŞTİKÇE DİĞER İNSANLARIN ÖZGÜRLÜĞÜ KISITLANIR.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sosyal aktivitelere katıl orada insanlarla tanış :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bulunduüun il ile alakalı bence

0|0
    0|0
  • harbimi kız. aynıııı ben :D

bende bayadır gitmiyordum sinemaya. Halbu ki 500 metre felan uzaklıkta. En son dellendim. Aldım mısırımı kendim gittim.
    Birdahakine gece seyansına gidicem eşofman terlikle. Kocaman ayıcık ta alcam. Onla izlicem

0|0
    0|0
  • Benimde yok, evde lcd ye bağlıyorum pc yi istediğim filmi izliyorum atıştırmalarını al miss ohh çok güzel oldu ohh. takma o kadar diyecem bende takıyorum ama yapacak birşey yok burası farklı sanırım. kız arkadaş edinemedim demekki tek değilmişim :( :) ALLAH Yardımcımız olsun.

0|0
    0|0
  • Hih ayni ben iste. Arkadaslarimin hepsi calisiyor. Bende evden işe işten eve. Disari cikamaz oldum

0|0
    0|0
  • Bende öyle. Sinemaya gidiyorsam ablam sayesinde gidiyorum. İki üç arkadaşım vardı. Kâh paraları yoktu kâh işte ne biliyim dublajlı filime girelim altyazı okuyamıyorum diyorlardı. Üniversitede inşAllah kafa dengi arkadaş bulurum diye umuyorum şimdilik

0|0
    0|0
  • tek git

0|0
    0|0
  • Bu ben

0|0
    0|0
  • Su anda 0 arkadasim var ayni ben ancak en sevdigim durum biliyormusun sinemaya falan yalniz git parka yalniz git illaki yaninda bir tane andaval senin parana goz diken birindense yalniz gitmek en iyisi :)

0|0
    0|0
  • Yasiniz kac?

0|0
    0|0
  • Gideriz berabee boşver milleti

0|0
    0|0
  • Asosyalim diyosun

0|0
    0|0
  • Üni deyken arkadaş doluydu şimdi yaşıyormuyum belli değil 😀

0|0
    0|0
  • tamam ben senı gezidirirm üzlmeee sen kıyamam sana ben

0|0
    0|0
  • Yaş 19 ömrünün baharında gencecik yaşta sıkıntılı bir durum önemli mesele tabi burdan yazmakla etmeklede olmuyor ki annene babana akrabalarına danışabilirsin ya da o arkadaşlarınla konuş böyle böyle diye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sosyal şeylere yogunlas. Mesela gençlik evlerinin etkinliklerine katıl illa ki bir kaç arkadaşın olur

0|0
    0|0
  • HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAH bir insan nie arkadaş ister ki a q net zaman kaybı

0|0
    0|0
    • Malesef bunu asosyal psikologlar anlayamaz.. Zaman kaybı olan şey, herkes için zaman kaybı değildir.. Yaşanılması ve öğrenilmesi gereken şey her zaman için aynıdır.. O yüzden küçüklüğünde oyuncağı olmayan bir baba bir çoğuyla çocuk gibi oynar.. Hangi yaşta olursan ol, insanın gelişimi hep bir bütündür..

• sabret.

0|0
    0|0
  • Benimde bir dönem hiç arkadaşım yoktu ama düzeldim

0|0
    0|0
  • Ayni benim sorunum hic aktivite. Yapabilecegim arkadasim yok paten kaymak istiyorum tiyaroya gitmek gezmek konserlere gitmek cilginlar gibi eglenmek. Ama yok iste

0|0
    0|0
Yükleniyor...