Onunla en çok yapmak istediğiniz 10 şey nedir?

Şimdi aklınızdan birini düşünün bu kişi sevgiliniz, yakın arkadaşınız, kardeşiniz olabilir. Bu kişiyle en çok yapmak istediğiniz 10 eylem aktivite nedir? 10 tane gelmiyorsa aklınıza geldiği kadar söyleyebilirsiniz :) ya da panda benim daha fazla yapmak istediğim şey var derseniz de üşenmeyin yazın hepsini daha iyi olur :)

0|1
11|7

En İyi Erkek Görüşü

• 10 Kişiye 10 eylem yazacağım.

1) Sevdiğim kadın.
    Hayalimizde tekne ile açılmak ve yapabilirsek dünya turu, yapamazsak sadece yakın çevreyi gezmek var. Her ikimiz de yelkenden hoşlanıyoruz. Teknenin suda kaymasından hoşlanması beni memnun ediyor.

2) Annemle şehirdeki, ülkedeki, dünyadaki lokantaları gezip gizli tarifleri, güzel yemekleri ve değişik kültürleri keşfetmek istiyoruz.

3) Profil resmimdeki sarışın yakışıklı tekrar hayatımda olsa keşke. Onunla yaptığım her şey çok özeldi. Onun göbeğini öpüp mis gibi kokan tenini içime çekmek isterdim.

4) Babamla uzun yolda gitmeyi seviyoruz. Köy köy gezip oraların güzelliklerine yakından tanıklık etmeyi seviyoruz.

5) Kardeşim ve eşi beni uzaya götürecekler. Ben de onlara gezegenlerin oluşumunu, kainatın başlangıcını, evrenin düzenini bilimsel çerçevede anlatacağım.

6) Kendi ekibim ile başarılı bir günün ardından bir yere gidip 2 bira içerken sohbet etmenin hayaliyle güne başlıyoruz.

7) İlkokuldan arkadaşlarımla haftada bir toplanıp halı saha maçı yapıyoruz. Top bahane. 30 Yıldan uzun süredir tanıdığım adamların komik hallerini görmek beni eğlendiriyor.

8) Siz değerli Pandaya Çin'den getireceğim en lezzetli bambuları ikram edeyim. Siz bir kısmını yer diğer kısmıyla da mesleğinizi konuşturup bize güzel bir yapı kurarsınız.

9) Görmek istediğim ama yollarımızın ayrı düştüğü insanlar var. Onlarla tekrar bir araya gelmeyi çok isterdim.

10) Bu da benim için ; Sinatra konserine gitmeyi çok isterdim. Bir kere canlı dinlemek harika olurdu.

1|0
    0|0
    • Doktor yine döktürmüş :) okuması bile ayrı mutluluk verdi bana teşekkürler :) bambudan yapı yapmayı bilmiyorum da sandalye yapabilirim :D ama denerim bir kulube falan :)

• Doktor işine geldiği zaman döktürüyor. Soruyu soran Panda'ya özel bir yanıt vermeyi seçti. Yanıtımı beğenmenize sevindim. Ayrıca beni EİC seçmiş olmanızdan ötürü teşekkür ederim.
      Siz yaparsanız eminim çok güzel olur.

• Rica ederim doktor en iyi cevapları hep sen veriyorsun yapcak bir şey yok :)

En İyi Kız Görüşü

• 1. beraber çılgınlarca dans etmek
    2. yastık savaşı yapmak
    3. sinemaya gidip deli gibi gülmek
    4. beraber dedikodu yapmak
    5. sarılıp uyumak
    6. ellerini tutup televızyonda korku fılmı izlemek
    7. lünapark da çılgınlarca eğlenmek
    8. beraber yemek yapmak
    9. evcil bir hayvanımızı beraber sevmek
    10. ömür boyu birbirimizi sevmek :D :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Onunla en çok yapmak istediğim on şey :)
    ona ekmek banmak
    onun üstüne pilav dökmek
    pilav ile döner yemek
    onun yanına soğan kesmek
    onunla turşu tüketmek
    onunla tıka basa doymak
    birlikte ağlayıp birlikte gülmek :D :D

Ay lav yu #pilavüstükuru:D: D

1|0
    0|0
  • sevdiğim kadınla 10 tane çocuk yapmak :p

1|0
    0|0
  • sevgilim olsa kötü şeyler düşünürüm panda onlarda alenen yazılmaz panda arada kaynarsın kim vurduya gidersin demedi deme :D ben en iyisi mi oğluşumla bir şeyler yapayım en başta bir annesinden gizli gizli pastahaneye gidelim gebertti çocuğu hergün babaaaa diye gözlerimin içine bakıyor sonra güzel bir yürüyüş yaparım yediklerini eritsin oradan direk yüzmeye ardından beysbol oynamaya ardından paintball oynamaya onun ardından da bangee jumping yapmaya ama onu kısa yerden atlatırım biraz adrenalin dolsun çocuk ardından da eve annesinin yanına korkusunu geri kazandırmak lazım :D

1|0
    0|0
    • ahaha tamam :D çocuğun da olabilir sevdiğin biri aslında sorudaki benim aklıma çocuk gelmedi :D çok güzel bir baba olacaksın :) belki de oldun neyse bilemem :) başka var mı?

• Bungee Jumping
    Safari
    Gmax
    Amerika veya Kore turu

1|0
    0|0
  • dönme dolaba binmek en üste gelince durdurmak sonra bir gün orda uyumak uyuduktan sonrada aşağıya atlamak aşağıya atlayıncada rüya olduğunu anlamak yine dönme dolabın üstünde uyanmak ve ona sarılmak isterim

1|0
    0|0
  • aklıma bir kişi gelmedi o nolcak :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Fotoğraf çekilmek
    Gezmek, tozmak
    Kafede oturup birşeyler içmek
    Dertleşmek
    Sarılmak
    Teselli etmek, edilmek
    Sosyal medyada birbirimizi etiketlemek

1|0
    0|0
  • Türkiyenin bazı bölgelerini karavanla seyehat etmek kamp kurmak kapadokya da balona binmek hatta İtalya roma ve venedik turu gondolla şehri gezmek çeşit pizza ve makarnaların tadına bakmak bidünya fotoğraf çekinip albüm yapmak
    Dans ya da tiyatro kursuna gitmek

1|0
    0|0
    • Kayak yapmak, ata binmek , bisiklet sürmek hatta bir aktiviteye katılmak daha da yazabilirim😂

• Benim icin guzel anlamli bir karadeniz kiyisinda denize karsi gun dogumunu izlemek
    Onunla daglara cikip bilmedigim yerleri kesfetmek
    Yemyesil bir yerde piknik yapıp tika basa yemek
    Arabalarimizi alip onunla yarismak
    Onun yanagina bir opucuk kondururken gunu birlikte bitirmek
    Ve en guzeli ay isiginda gecenin bir yarisi onunla denize girmek... 😊

1|0
    0|0
  • Onunla mutlu olsak yetmez mi? Baska bisey degil.

1|0
    0|0
  • Parasutle atlayis yaparken evlenme teklifi etmek istiyorum ona ben. Beyin fonksiyonlari o durumda iyi calisamicagi icin evet deme orani daha yuksek :P

1|0
    0|0
    • ahaha iyi taktik :D korkup kaçmak ister ve hayır derse :D sanki hayır deme oranı daha yüksek ama düşerken bile yanında sen varsan evet deme oranı daha yüksek gibi bilemedim dene sonucu bize de söyle :D

• ya benimsin ya kara toprağın lafının günümüzdeki versiyonu :D :D

• Tabi keyfi bilir :P

• onunla yunan adalarına gitmek,
    yağmurda koşmak,
    kamikazede baş üstü dururken el ele tutuşmak
    yemek/tatlı yapmak
    yetimhaneye gidip çocuk sevindirmek falan istiyorum

1|0
    0|0
  • Ayni evde yasamak. Sadece bu

1|0
    0|0
    • aynı evde yaşayınca ne yapmak istersin diye sormaya korkuyorum bazen ama neyse sordum gitti :D beraber kahvaltı, yastık savaşı vs onları da yazabilirsin :)

• Birlikte uyumak, disarida sabahlamak, gece denizde yuzmek, konsere gitmek, kamp yapmak...

• Kiz arkadasimla ayri eve cikip Allah Ne verdiyse yasiyip gormek isterim😂

1|0
    0|0
  • Aa Soruya bak sen soruyu çok beğendim 😂

1|0
    0|0
  • Gelsin sarılsın bana nefesini yüzümde hissedeyim 😔

1|0
    0|0
Yükleniyor...