Duff olmak çok zor?

Şimdi öncelikle bunun türkçede net bir karşılığı yok filmini izleyenler biliyordur ama açıklamak gerekirse "the duff" ; İki güzel kızın yanındaki çirkin arkadaş. Bu sayı değişebilir yani neticede güzel arkadaşları olan hatta onların güzelliğine güzellik katan çirkin kız demek.
Yani ben...
Önceleri hiç böyle düşünmezdim ama zaman geçtikçe bu gerçeklik yüzüme çarptı ve beni ne kadar sevselerde onların yanında eziklik kompleksi içindeyim. Berbat bir durum, sizce ne yapmalıyım?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• nıye kendıne guvenmıyorsun
    onlar guzel olabılır ama belkı kulturel ya da gorgulerı senın gıbı degıldır.
    bak soylede bır gercek var. hanı madem onlar guzel kabul... neden onlardan yardım almıyorsun? yanı nasıl yapıyorsunuz ya da sızce bu nasıl ya da ne yapmalıyım gıbı hanı kız, kıza olan mevzuları neden konusmuyorsun? eger close-frıend degılsen (ız) o zaman senın o kızların yanında kalıpta kendını burda sordugun gıbı ezık (!) hıssedıyorsun kı? o zaman sen yanlıs bır yerdesın , aıt olmadıgın bır ortamda kendını yuceltmeye calısıyorsun?
    o yuzden lutfen kendını karsına al ve bır dusun senı... #prettyinpunk ne sever nasıldır ne gıyer ne gıymez... neden hoslanır hoslanmaz ya da o kızların yanında gercekten rahat ve/ya huzurlu mudur? lutfen... bak 20 yasındasın... genclıgını gercekten doyasıya yasaman gereken bır donemdesın... bunları dusunme ve lutfen bu tarz seylerın altında kalma... sende baska ortamın en guzel kızı olabılırsın.. boyle dusun <3

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Damien Duff?

0|0
    0|0
  • 2sınıde çirkin yap. Bir kazaya sebebiyet verip ellerinden alabilirsin.

0|0
    0|0
  • kafanı kes sonra sula yenisi çıkacaktır

0|0
    0|0
  • senden çirkinini bul sende herşeyi benmi söyleyim ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Biliyorum o filmi, izledim :)
    Ama kızında sonunda yaptığı gibi kendi olan kazanır boş aşağılık komplekslerine girmemek gerek.

0|0
    0|0
  • yenilen, ya da uzaklaş..

0|0
    0|0
Yükleniyor...