Arkadaslar ne yapacagimi sasirdim bana yardim edin nolur?

Okuldan biri var beni seviyo baya kilolu ve obez biri bende egolu degilim ama gercekten okulun en guzel kizlarindanim
Ben dis gorunuse fazla onem vermem yani yuzune bakilacak sekilde olsun yeter ama bunla yinede konustum konusuyoruz iste
Beni baya etkiledi genel kulturu olsun konusma tarzi dinledigi muzikler cok iyi cok guzel ici cok guzel guveniyorum ona
Ve biz bunla 3 aydan beri tanisiyoruz ben buna cok yuz verdim ve bu kendini kaptirip bana sunu giyrmessin sunla konusma demeye basladi ve her zaman okulda yaninda olmami istiyor bende aalak gibi tum gunumu onunla geciriyorum
En son arkadaslarim beni uyardi sen salakmisin bu tiple tum gununu harciyosun ayrica hadi konustun diyelim sana sunu yapamassin falan digemez falan dediler bende hakli buldum sonra o gun cok guzel bir gun gecirmistik tum gunumuz birlikteydi o cocukla aksami telefonda aradim onu baya bagirdim sen kimsin karisiyosun ama ben sana cok yuz verdim falan baya icimdekiler doktum
Ama o cok iyi biri niye boyle yaptin falan biseyler soyledi en son mesada hersey gonlunce olsun falaj demis
Dunde sarhostum icmistim aradim onu ygsye giricek yarin cunku dedim benim yuzunden psikolojin bozulmasin kendimi cok kotu hissederim falan sacmaladim oda iste cok kotu bir gun gecirmis babaanesini hastaneye kaldirmislar telefonunun cami catlamis bana diyoki babaaneme sozde morel vermek icin gittik ama o bize morel verdi benim senden istedigim tek sey benden konusmakti cunku sen bana huzur veriyosun sen cok iyi birisin ya hicbise yapma bana bak yeter falan dedi bende dedimki ben sana cok umut vermisim oda dediki ne umudu ya ben zqten bizim birlikte olamicagimizi biliyodum falan ya kafam cok karisik napicaaaam cocugun psikolojisi pert ama bir yandandq soyle dusunuyorum bana karisma hakkina sahip degil diye dusunuylrum kendisine soyledim zaten ama o diyoki ben sevdigim bir insqn olunca kendimi cok kaptiriyorum falan ya hadi tipi iyi olsa biseler yapariz ama bunun tipide yok kalitemi dusuruyorum napicam

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• biraz türkçe kullansaydın yazarken bacım. anlayabilirdik belki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kalitesini düşürüyormuş haspam.

0|0
    0|0
  • Dış görünüşe önem vermiyorum diyorsun kalitemi düşüyor tipi iyi olsa bir şeyler yaparız diyorsun daha kendin doğru düzgün düşünemiyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...