Sizce insanlara tepkimi abartıyor muyum?

Arkadaşlar rehberimde 150 kadar kişi vardı ben arayıp sormayan mesaj atmayan sözde arkadaşım olan 100 kişinin numarasını sildim 1 çocuk mesaj attı facebooktan whatsapptan neden engelledin diye bende engellemediğimi sadece arayıp sormayanları rehberden sildiğimi söyledim sizce insanlara bu tepkimde hata mı yapıyorum rehberimde sadece Şu an da sık görüştüğüm ve akrabağlarım var arayıp sormayan insanlarla işim olmaz görüşmek istemiyorum?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Rehberinde önceden olan 150 kişiyi hergün arayıp soruyormuydun?

0|0
    0|0
    • Evet

• Güzelmiş. Ancak ne kadar çok fazla boş vaktin varmış. 150 kişi ortalama 2dk ayırsan 300 dk yapar. buda günde 5 saatini sadece onlara ayırıyorsun demektir.
      Haklısın silmekte senin onlara verdiğin değeri onlar sana vermiyormuş.

• Aynen

Kızlar Ne Diyor 6

• Bilmem sadece silmenin de çok abartılı bir tepki olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Ben bugün bir gruptan çıktım mesela kalabalık her zaman iyi değil az insan çok huzur

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın

0|0
    0|0
  • Lazım olurdu belki ilerde

0|0
    0|0
  • Kendine göre haklısın...

0|0
    0|0
  • Bnce haklisin iyi yapmissin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen yine iyi ben 500 kişiden 150 kişiye düşürdüm rehberi :D Boşver, işin olanları ve konuştuğun arkadaşlarını tut yeterli

0|0
    0|0
  • abartmıyorsun en iyisini yapıyorsun gereksiz insanların rehberde işi olmamalı

0|0
    0|0
  • Sil gitsin ne hatası, dünyada insanmı kalmadı sen 100 kişinin numarasını bile sorguyla silmişsin. Hemen sil arıyan senindir aramıyanı boşver.

0|0
    0|0
Yükleniyor...