Bir kere beraber olduğum çocuk şu sıra çok depresif takılıyor. Neyin var diye sormalı mıyım?

Bir kere beraber olduğum, hoşlandığım çocuk şu sıra çok depresif takılıyor. Neyin var diye sormalı mıyım?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ey insanoğlu! Bazen ağlıyorsun, gözyaşı döküyorsun, bazen de altın sevdasına kapılıyor, toprak eliyor, altın kırıntıları arıyorsun! Fakat düşünmüyorsun ki, sen, altın madenisin, değerli bir kimyasın :( :(

0|0
    0|0
    • Değmez ona diyorsunuz. O senin kadar umursasaydı seni zaten bir mesajını alırdın diyorsunuz di mi? Bencede

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki soracaksın berabersiniz sonuçta yanında olduğunu söyle ve hissettir ona

0|0
    0|0
    • Beraber değiliz. İlişkimiz oldu ama hoşlandığım doğru. Yinede yazdım insanlık namına ona. Hak etmiyor belki ama canı sağolsun dedim yazdım

Erkekler Ne Diyor 2

• bir kere beraber olmanız birşey değiştirmez. Onun bir insan olduğu ve bizimde insan olduğumuzu hatırlamak ve yardım etmek için sorabilirsin.

0|0
    0|0
    • Son zamanlarda attığım mesajlara cevap vermemişti ama. Beni benim onu umursadığım kadar umursamayan bir insan. Emin olamadım.

• ne olursa olsun insanoğlu zorda olan kişilere yardım elini uzatmalı. O el tutulur veya tutulmaz. Bu karşı taraftaki kişinin problemidir.

• Çok haklısınız. İnsanlık yapmak adına bir şeyin mi var diye sormalıyım Bencede

• Tekrar mikmek istiyordur ya da memnun kalmamıştır senden

0|0
    0|0
    • Bana bir şey yazmıyor. Konuşmuyoruz ben sosyal medyada ve whatsapp'ta görüyorum sadece

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...