Arkadaslarim iftira atiyorlar. Ne yapmam lazim?

Arkadaslarim bana iftira atiyorlar neymis ben ikisinin de arkasindan konusmusum ama yuzlerine guluyomusum birini digerine kotulemisim sonra gidip digerini de kotulemisim. Ama boyle bir sey olmadi. Kendi laflarini sanki benimmis gibi soyluyorlar Ayrica ben sadece bir kavga oldugunda ikisine de senin hakli oldugun noktalar var diyip soyluyodum ama digerinin de hakli oldugu konular var diyordum. Benimle bir sorunlari olmadigi icin kavga eden iki arkadasimin da yaninda oldum taraf tutmadim diye iki yuzlu oldum.. Bunlar nasil insanlardir ya.
Hadi kendileri bisi uydurup inaniyo ama baskalarina da sallayip soylerler senin hakkinda bunu dedi diye o zaman herkes bana karsi olur diye korkuyorum. Birkac kisiye yapmislar bile boyle. Ne olur moral verin cok ihtiyacim var.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Senide hayatlarindan cikarmak icin bir bahane. Seni kiskaniyorlar kesin cekemiyorlar. Milletede onu bunu desinler sende savunursun kendini inanıyorsanız sizi Allah havale ediyorum de zaten zamanla hakkin cikar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• onlarla bir daha görüşme tamamen çıkar hayatından başkasına laf atmadan önce kendi ellerinin ne kadar temiz olduklarına baksınlar önce. aynı duruma düşeceklerinden eminim

1|0
    0|0
  • Fişnikçi

0|0
    0|0
  • Kes arkadaşlığını onlarla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Herkesin söylediğini kafana takma. Kim ne derse desin sen kendini bildikten sonra ne önemi var. Allah öylelerini ıslah etsin, senin karşına da hayırlı insanlar çıkarsın inşallah

1|0
    0|0
  • Ezdirme kendini hakliysan sonuna kadar gitmelsinn. Sucsussan kendine olan saygin icin iftira atmalarina izin verme.. Boyle bos insanlar hayatinda hep olucak. Takilma onlara.

0|0
    0|0
    • Ben bunun ezdirme oldugunu dusunmuyorum ama. Cunku insanlarin agzi torba degil ki buzesin. Ben be dersem diyeyim konusacaklar. Ayrica su an anlattiklari birkac kiz da onlara inanan saftirik kizlardan. Ne dersem diyeyim bos. O yuzden bosuna konusuo cenemi yormaya kendimi uzmeye ne gerek var ki? Benim de dusuncem bu

• Yapamam.. Iki kiz ikisi de bana karsi olmus sallayip duruyolar soyle dedi boyle dedi diye. Benim de onlar boyle dedi falan demem lazim ama diyemem o seviyeye inemem. Ve daha da uzulucem boyle ugrasirsam.

• Hayat bu herseyy olucaana varir... Kendini uzmene degmez...

Yükleniyor...