İş bulmak için torpil şart diyor musunuz?

İş bulmak zor. Hem iş bulmak, geliri de güzel bir iş bulmak için torpil şart diye düşünüyor musunuz?

Güncellemeler:
Güzel bir işe, aynı anda çok fakir çaresiz ve çok muhtaç birisiyle başvurdunuz ve sizin durum biraz daha iyi.
Torpiliniz var.
Torpilli işe alınmak ister miydiniz?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• şart. hem de öyle böyle değil

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Su zamanda sart. Cunku tirnagi olan basini kasiiyor. Haketmeyenler daha fazla saygi goruyor. Kimse hakka girdiyini dusunmuyor. Sen onca yil calisir cabalrsin ama biri gelir senin butun emegini bosa cikartir.
    Where is the adalet?

0|1
    0|0
  • hayır abi ben ne zaman iş bulmak istesem max 1 hafta içinde buldum şimdiye kadar çalıştığım hiçbiryerdede torpilim filan yoktu ve çalışan biri olarak işsizliğin olduğunada inanmıyorum iş beğenmeyen çok yoksa iş bulmak isteyen her türlü buluyor

0|1
    0|0
    • Senin pozitif enerjini,
      girişimciliğini,
      çaba harcayan ve karşılığını alan birisi olduğunu biliyorum.
      Fakat şu bir gerçek ki,
      kpss girip açıkta kalan insanlarımız çok.
      Çalışmaya başladığında ezildiğini, hatta şu günlerde moda olan taciz ve mobing de kaçınılmaz oluyor.
      Resmi kurumlarda da, bir şekilde tepene torpilli birileri gelip oturabiliyor.

• kamuyu bilmem abi ben özel sektör çalışanıyım ha işyerinde adeletsiz bir durummu oldu iş yeri benim değil ya patron ne derse o ama durumu düzeltemeyeceğime göre basarım istifayı bana işmi yok elbet bir yerden biri uygun olur

• Kesin şart

0|1
    0|0
  • Bu devirde torpilin yoksa ya çok zeki olacaksın, ya da çok başarılı aksi takdirde işsiz olmaya makhumsun

0|1
    0|0
  • Torpil şart ama insan kendi başarısıyla da bir yerlere gelebilir bence.

0|1
    0|0
  • Bence başlangıç için zor sadece. Biraz kariyerini ilerlettikten sonra iş sana geliyor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• benden uzak dursun işsiz kalıyım daha iyi

0|1
    0|0
  • kesinlikle dayı şart bileğinin hakkıyla bir yere kadar istisnalar hariç bir yerden sonra önüne set çekiliyor

0|1
    0|0
    • Çok haklısın.
      Menfaatler aşırı şekilde çatışıyor.
      Kimin torpili kuvvetliyse o kişinin menfaatine uygun oluyor her şey.

• ben bunlara adliyede adaletin hakim olduğu sözde adaletin savunucuları olan mevkilerdeki insanlardan da duydum ister 95-96 ile başvur dayın olmadı mı sen elenir 70 ile başvuran adam alınır tek sıkıntı da keşke tanıdığın olsaydı derler

• Torpil varsa yüzde yüz is bulursun

0|1
    0|0
  • yani bu devirde herşey torpil oldu artık

0|1
    0|0
  • Önce mesleğin olacak tabi sansda var torpil tabiki şart

0|0
    0|0
Yükleniyor...