Üniversiteye gidince insanlara neler oluyor?

Nasıl anlatsam? Üniversiteye giden bütün arkadaşlarımın (çok eski 1-2 tanesi bunun dışındadır.) davranışlarında hep aynı şekilde değişmeler oldu. Şu cafedeyiz gecenin bir yarısı şu bardayız. Kimisi beni aramayı kademeli olarak kesti, kimisi yavaş yavaş oradaki arkadaşlarına adapte olup beni aramamaya başladı. Üniversiteye bu yıl gireceğim inşallah ama çevremde beni arayıp soran iki üç insan kaldı. O da ben ararsam. Üniversiteye geçenlerde bir hava mı oluyor anlamıyorum?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Hayır yeni ortam oluştuğu için zamanla adapte olduğu için ve dersler ödevler vs. derken zamanının çoğunu orada harcadığı için onlarla vakit geçirmeye başlıyor. Fakat gerçekten yakın arkadaşınsa benim en yakın 3 arkadaşım şehir dışında olmasına rağmen her ay 3 4 gün beraber geçiririz :) bazen 2 ayda bir ama 1 hafta beraber geçiririz şehir farklı olmasına rağmen. sadece arkadaşınsa ilişiğin kesilmesi normal, yakınsa yakınlığını gözden geçri

0|0
    0|0
    • Çok yakın oldukların gitti. Ama geriye kalan 3 kişi var. Her ay bende senin gibi görüşüyorum.

• o zaman normal arkadaşlarını takma sende gidince farkediceksin yakın olanlara mesaj atacaksın fakat yeni bir hayata atıldığın ve üniversite ödevleri daha zor onlarla uğraştığın için en yakınında kim varsa ona vakit ayırcaksın

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde bu sene ilk üniversite yılımdı. İstanbullu olduğum için hiç kasılmadım görmüş geçirmiş bir insanım hem kibirlenmekte Allah'ın hoşuna gitmez.
    Arkadaşımla aynı üniyi aynı bölümleri kazandık bunda bir değişme oldu sanki sanırsın Oxfordta felan okuyo. Altü üstü celal bayarda okuyo yav. Neyse sıkıntı yaşamayalım diye uzaklaştım ben bundan görsem selam vermem. Zaten gereksiz bir insandı. Herkes böyle olur, ben olmadım mutluyum sende olma eski arkadaşlarını sor.
    Ayrıca ordayım burdayım şurdayım diye yazmaktan nefret ederim.

0|1
    0|0
    • Celalde çok havalı tipler var. Evet bunu bende anlamıyorum. Arkadaşım tıp kazandı (celalde değil 😂) bir egolar bir egolar. anlamak güç

• Mesela sana tuhaf gelen ya da yaptıklarını gördüğün şeyler ne? Biraz daha örnek verir misin?

• Ne bilem teki felsefeci ateist gibi takılıyodu çok şey biliyolar ahahhahahhaha.

Kızlar Ne Diyor 2

• Kişiden kişiye değişir bu. Boşver onları seninde yeni arkadaşların olur. Sen de onları unutursun.

0|0
    0|0
  • Hepsi tırt

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bırak dostum herkes yeni sayfa çekiyor kimse baki değil unutma dost olsun aile olsun sevdicek olsun bu devir de seni Rabbinden sonra kendinden başka daha fazla düşünp önemseyen yok bunlardan sonra aile geliyor anne baba ondan sonra sevceğin kişi. Arkadaslar bir sonraki aşama.

0|1
    0|0
    • Bir arkadaşım var doğulu buraya geldiğinden beri tozuttu.

• valla :) 12 yıllık arakdasm :) değişti bne daha ne diym

• benim arkadaşım üniye gitti beni aramayıp bana trip attı sonradan :D

0|0
    0|0
  • Askere gittiginde gorurum ben onlari tuvalet temizlemek barda takilmaya benziyormu bakalim 😁

0|0
    0|0
  • Herkes ekmeğinin peşinde koçero

0|0
    0|0
  • ortam değişiyor yeni ortam yeni arkadaşlar birde bakı açısı falan sende aynı olacan

0|0
    0|0
  • Zamanla o hava da gidecek aldırış etme

0|0
    0|0
    • ? Neden

• Çünkü alisacaklar... Önce hava aticaklar sonra o gazla simaracaklar sonra bakacaklar ki üniversite liseye benzemez yirtinacaklar

• kardeş bu işler böyle üzülme. insanoğlu normal.

0|0
    0|0
Yükleniyor...