Bikini ayıp değilde iç çamaşırı neden ayıp?

Bikini ayıp değilde iç çamaşırı neden ayıp biri açıklasın şunu

1|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• aynen ya ikiside aynı şekilde bende anlamadım biri açıklasın

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet bizim toplum çook garip gerçekten mesela canlı yayınlarda seks ve cinsellik, çok rahat konuşulurken bir aile ortamında bahsetsen ailen ceza verir :D

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• çünkü denize gittiğinde bir çok bikini giymiş insan görebilirsin yadırganmaz herkes öyledir çünkü buda sürü psikolojisi olarak adlandırılır.

0|1
    0|0
  • KIM DEMİŞ AYIP DEĞİL DİYE LA. Sen onlara bakma. Çok çok çok ayıp. Avrettir öyle her geçene gösterilmez

2|2
    0|0
  • Valla ben yazlık yerde yani tatile gittiğim yerde kapri eşofman ve üstübe askıkı ya da kısa kollu giyip dolaşıyom kimsede öyle farklı bakmıyo bikini muhabbeti orda herkes bikini giydiği için yani kadın bikini giymiş üstüne tüllü elbise bişi giymiş içindeki bikini gözüküyo normal bişi

1|0
    0|0
  • bikini de ayıp bence.

2|2
    0|0
    • E denizde sarmas dolaşız, normalde gobegin acilsa yine ayip benim arkadaslarimmi anormal sence bisey degil benim kafada gitgel yasiyo sonra

• Nerede giydiğine bağlı.

0|0
    0|0
    • Senle denize gittigimizi dusun normal yanimda ustunu falan degistirebiliyosun ama gunluk kiyafetini degistircen ayıp yanlislikla ic camasirin gozukse yine ayıp niye haliyle dikkatimi cekiyo

• 1. Bikini giydiğin yer sahil, plaj vs ve neredeyse herkes giyiyor, o yüzden yadırganmıyor
    2. Bikini ile iç çamaşırı kumaşı aynı değil. Birinin yapısı tül perde gibiyken öbürünün süngeri zaten tank gibi çoğu zaman.

1|0
    0|0
    • Burdaki durum baska haralde utanma degilde ic camasiri bikiniden daha seksi oldugu icin diye dusunmeye basladim cunki denizdede heryerin meydanda buna taytta dahil of bunaldim heryol cikmaza goturuyo :-\

• Kim demiş ayıp diye

0|0
    0|0
  • Ikisi de ayip

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...