Başörtüsü takmak? ya da takmamak?

Gece kluplerine giden, alkol kullanan, dövmesi olup çılgın olan bir kız arkadaşınızın , kapanması gibi bir durum olsa? Düşünceleriniz ve yargılarınızı duyabilirmiyim acaba?

0|0
11|17

En İyi Erkek Görüşü

• geçmişte herkesin hataları olur.
    ama aynı şekilde devam edecekse, kapanmasının bir özelliği yok.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yok öyle dünya kafanızdan din uydurmayın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• dengesiz oldugunu ve yarın bir gün de budist vs. olabileceğini düsünürüm. Cılgınlıgı ovdugumden degil ama yaşam tarzı insanın icinden gelir. Bir anda kapanmak vs. gibi şeylerle savruldugunu anlarım eger boyle olsa

0|0
    0|0
  • Kimseyi yargılamak haddimize değildir ki. Kimseyi geçmişiyle de bağdaştıramayız eğer o değişmişse. Bunlar genel geçer doğrular. Şahsım adına ise sevinirim, mutlu olurum.

0|0
    0|0
  • Dini vecibeleri ve inanışı bir dövme, bir yudum alkol asla gölgelemez. Kişi kendini bilmeli önce. Allah'a inancı varsa neden kapanmasın? Gurur duyarım.

0|0
    0|0
  • tam bir g0tsun

0|0
    0|0
  • kimsenin hayatına karışamam hakkım yok
    ama fikrimi soruyorsan kapanırsa daha kötü bir izlenim yaratır bende

0|0
    0|0
  • Tebrik ederim kimseyi yargılamamalı iyi bir alim sonradan ayyaş kötü yolda olan biride sonradan alim olabilir hz ömer önceden inanmayanlardandı sonradan halifr oldu hz vahşi hz hamzayı şehit etti ama sonra yani demem oki helal olsun demekten ötesi bize yakışmaz

1|0
    0|0
  • öyle tutarsız kişilikler bende tanıyorum ama napalım isteyen istediği gibi yaşasın.

0|0
    0|0
  • İsteyen akşam namazını kıldıktan sonra meyhaneye gidip içsin banane der geçerim.

haşırt.

0|0
    0|0
  • Öyle birine daha önce denk geldim.

Aman benden uzak dursunlar..

0|0
    0|0
  • şu kafa yapısını ne zaman degiştirecekseniz... kafanın üzerindeki degil bence içindeki önemli kii oda kimsade yok anladıgım kadarı ilee...

0|0
    0|0
  • Artık yeni hayatının geregi gibi yaşıyorsa onun adına sevinirim 😊

0|0
    0|0
  • Umrumda olmaz ne yapıyorsa yapsın ;)

0|0
    0|0
  • artık evlenme vakti gelmiştir ve düzgün bir izlenim yaratıp masum bir kardeşimizin aklını çelecektir. Tam bir yılan. Hayal ettimde el bombası atasım geldi.

0|0
    0|0
  • Ne haddiime

0|0
    0|0
  • supeerrrrrrr

0|0
    0|0
  • Niran Ünsal aklıma geldi bu yazdıklarını görünce

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• saygı duyarım içinden ne geliosa onu yapsın insan yaşadıkça öğrendikçe kararlarını değiştirebilir bu normal bir duurum

0|0
    0|0
  • bir taraflarimla gulerim.

0|0
    0|0
  • Allah yoluna döndü herhalde diye sevinirim onun adına

0|0
    0|0
  • Umrumda degil

0|0
    0|0
  • Değişecekse kapansın

0|0
    0|0
  • Eğer kapanıp gece hayatını bırakacaksa kötü düşünmem

0|0
    0|0
  • Hadsiz degilim, gonul nasil istemisse.

0|0
    0|0
  • Onun adına sevinirim.

0|0
    0|0
  • Soruda resmen beni anlattın . Bende onu düşünüyorum. Suratıma bakınca geçmişimi görürler mj falan bilemedim

0|0
    0|0
  • Kendi tercihidir herhangi bir yargıda bulunamam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...