Ne istediğinizi bilmediğiniz anlar yaşıyor musunuz?

Bazen yalnız kalmak bazen hiç birşey yapmamak bazen günlerce uyumak bazen aşk bazen mutluluk istiyorum ama sürekli istediğim şeyler değişiyor sonra bakıyorum ki ben hiç bir şey istemiyorum şu hayatta ufacık bir beklentim bile yok elimden alsalar tüm varımı durup öyle kalacak gibiyim hissizleştim çok yıprandım çünkü herşeyi yaşadım gördüm ölümler gördüm kayıplar gördüm sahte insanlar tanıdım kötülük ettiler kötüler gördüm iyiler gördüm gittiler erken yaşımda herşeyi yaşadım umut edemiyorum artık sanki bir hedefim yok sanki hiç mutlu olamayacakmışım gibi sanki hiç evlenemeyecekmisim hiç anne olamayacakmışım sağlam bir ışe giremeyecekmişim bir baltaya sap olamayacakmışım gibi bir his hissizlik. Bu öyle bir duygu ki yaşadığımı bile unutuyorum. İnsanlardan uzaklaşıyorum. Bir başımayım. Konuşmak istiyorlar benimle konuşmak istemiyorum. Tek bir dengim yok kaçıyorum hepsinden. Yalnız geziyorum. Yalnız sinemaya gidiyorum. Kütüphaneye gidiyorum. Yalnız yemeğe çıkıyorum. Yalnız oturuyorum banklarda. Yalnız geziyorum sokaklarda. En cokta yüksek bir yere çıkıp tüm apartmanları semti şehri yukardan görüp dalıp gidiyorum öyle bir huzur veriyor ki bana. Bilmiyorum biraz da üzüyor. Tüm hüzünlerimi kusuyorum. Bazen o yüksek tepede hıçkıra hıçkıra ağladığım oluyor. Bazen susuyorum. Kendi kendime soruyorum ben yaşıyor muyum? Bunca zaman ne yaşadın? Bu yaşa nasıl geldin böyle? Neden bu kadar çabuk vakit geçiyor? Neden burdasın? Ne istiyorsun? Hedefin ne? İnsanlar senden ne istiyor? Neden mutsuzsun? Diye sorular sorular.. Eve hiç gitmek istemiyorum o an. Huzur bu diyorum belki insanlardan uzaklık huzur. Belkide huzuru ne istediğini bilemediğim için bulamıyorum. Belki yanlış yerde arıyorum. Belki yanlış kişilerle beraberim. Belkide benim hiç huzurum yok kendime bahane arıyorum. Belkide biraz sevgi biraz ilgi istiyorum. Biraz da güven. Belki de kavgasız gürültüsüz bir hayat bir yudum huzur.. Belki de ölmek istiyorum.. Bilmiyorum...

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bende arada yaşıyorum arada dediklerini. Önemli olan yalnız olmak değil bence, sorun seni anlayan insan olmaması. Ama bu kadar da kötümser olma, her şeyden nefret ediyorsun. Kötü bir dönem geçiriyorsun sadece, düzeleceğine inanmalısın, elbet sen de güvenebileceğin insanlarla tanışacaksın, anne olacaksın, evleceksin ve bir baltaya sap olacaksın, çok kötümsersin.

0|0
    0|0
    • Herşeyden soğudum bu o kadar kötü bir his ki.

• Yok hiç birinin olur tarafı yok hepsi üzüyor hepsi riyakar hepsi menfaatci

• Anlıyorum seni haklısın, ama tüm insanlar aynı olamaz bence, sadece sen doğru insanlarla karşılaşmamışsın

Kızlar Ne Diyor 2

• Merak etme sadece sen değilsin bana da arada esiyorlar böyle herşeyden uzak kalmak isterim, telefonu çöpe atıp bavulumu alıp bir yerlere gidesim var, bazen de dediğin gibi günlerce uyasım olur ama şükür ki geçiyor. Bunları hissetmen gayet normal gerçekten ufak bir depresyon yaşıyabiliyoruz herşeyden bıkıyoruz insanlardan okuldan hayattan. Böyle zamanlarda yalnız kalmak iyidir ama fazla kalmayacaksın çünkü düşündükçe moralin bozulacak ve ister istemez çevrendeki insanlar sevdiklerin üzülecek..

0|0
    0|0
  • İlk defa cinsel ilişki yaşadığ zaman böyleydi oldum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...