Mersinde neden bu kadar Kürt çok?

Dün Mersinden arkadaşım geldi. Mersinde doğudan bir sürü göç eden Kürt var deyince kanım dondu 😁 asıl komik olan şey Mersine kurdistan demeleri 😁

bunları duyunca şok oldum. Mersin zaten Türkmen şehri değilmi.. nedir bunlardaki Yobazlık.

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Dağdan gelip bağdakini kovuyorlar. istedikleri şeyi söylüyorlar yıkıp geçiyorlar.

. lafa gelince faşist Türkler oluyor yobaz Türkler oluyor.

0|1
    0|0
    • k*rtler virüstür. Bunların yokedilmesi lazımdır.

• bu arada en az 4 çocuk kardeşim :)

• @MelunAdam 5 yav ordu kurucam ben 3 tane de kız olsun. Devlet kursun :)) :DD

En İyi Kız Görüşü

• çünkü mersin coğrafi oalrak güneydoğu anadoluya yakın orası d akürdistana yakın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kürdistan denen bir ülke mi var ki Kürdistan diyorlar? Hakkari'den Edirneye kadar bu ülkenin her santimetre karesi Türkiye toprağıdır. Bu ülkede yaşayan, Tükiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes Türktür.

0|1
    0|0
  • Virüs gibiler :D

1|0
    0|0
  • Mersinin%25'i k*rttür. bu zırtapozlar annelerine bacılarına yengelerine tecavüz edip haşere gibi üredikleri içindir çokturlar. bunlar bir virüstür.

0|1
    0|0
  • size kalsa 81 il türkmen şehri =)

0|1
    0|0
    • Topraklar Türkiyenin olunca olacak zaten

• ben sna kürdistn lafını kullandmmı dostm ırka ben bağlamıyorum anlamıyosun galiba beni demek istdeğim su ülke herkezndr herkezn bu ülkede katkısı olmstr misal diosnz ya mersin türkmen yörük şehridr yanlş bir düşünce o şehr herkze aiittir sen türkmen dierk ırka bağlmş oluyosnn

• Yok Kürdistan lafini yanlis yazdim.

81 il şehri ne yazacaktım.. :D şu an benim de beynine kan sıçradı.

• Mersin zaten kürdistanin parcasi

0|1
    0|0
    • Neresi kurdistanin parcasi. Oz ve öz Türkmen şehiridir Mersin ve Adana.

• ne oldu G Ö T LALESİ hemen gizliye kaçmışsın?

• @Kağannn1 krdş k*rt bu ne bklion?

• Kürtler Türkiye cumhurıyetinin En cahil varlıklarıdır.

0|0
    0|0
  • Gecım kolay gocmenlık alıyo

0|0
    0|0
  • Kaya Mutlu adında bir şeresiz belediye başkanı vardı,, onun yüzünden

0|0
    0|0
    • Mersi'i sözde Kürdistan yapmaları için herbirini kırkar fırın ekmek yemeleri gerekir kimsede o kadar ekmeği yiyemez. Kendi memleketlrinde ağızlarına sıçıldı. Burası Yörük oçağı adamın ciğerini sökeriz

• 0000000000000

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ipini koparan kürt mersine gelmiş çünkü ama hala mhp egemen

0|0
    0|0
  • çok saçmalıyolar nereye taşınsalar orası kürdistan onlara göre boş boş laf eder dururlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...