Kültürümün gelişmesini istiyorum önerisi olan var mı?

ben kendimi geliştirmeyi seviyorum ve ciddi adımlar atmak istiyorum ve yardıma ihtiyacım var ben kültürümün gelişmesini her konuda ufak da olsa bilgimin olmasını istiyorum ne yapabilirim?

Güncellemeler:
her konuda fikir sahibi olmak için ne yapabilirim?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• her konuda obejektif bakış açısıyla düşün bu seni olgun yapar
    hayatında kutsal olan hiç bir şey olmasın en büyük kutsal olan insandır, alalh bile insan secde edilmesini istemiştir
    önce kitapları oku, sonra düşünceleri, analiz et, sonra duyguları hisset
    kadına değer ver, ama onlara kul olma
    sev ama kendini kaybetme
    sanata değer ver

0|1
    0|0
    • çok teşekkür öncelikle hangi kitapları okumalıyım

• peki yabancı müzik dinlermisin

• pop dinlemem konçertoları severim klasik müzik severim kulağa hoş gelen şeyleri severim

Kızlar Ne Diyor 2

• Trivia Crack oyununu oynamanizi tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • İlk önce Bence dil öğren dilini geliştir kültürlü biri olmaz istiyosan dil çok önemli farklı diller imkanları varsa dış devletlere gidebilirsin. Hayatına çok büyük katkısı olur dil öğrenmenin iş bulabilirsin

0|1
    0|0
    • Şu an ülke dışına çıkmak gibi şansım yok ama çok istiyorum ve ingilizcem de fena değil benim okumam gereken kitap takılmam gerekn siteler vb öneriler lazım

• Rihanna flan bilindik şeyler :) ya şey bide ben bişey sorucam bn bu hesabı bu aksam açtım çıktığımda bidaha nasm giricem çözmeye çalışıyorum ama bulamadım Google den mi giricem

• tam ne demek istediğini anlamadım google tekrar gir siteye ordan giriş yap bana müzik önerisi verir misin?

Erkekler Ne Diyor 1

• herturlu hayvanlara parmak atmakla basliyabilirisin

0|1
    0|0
Yükleniyor...