Son zamanlarda erkaklere cidden üzülüyorum?

Münübüse biniyoruz yanımız boş erkeler bakıyo ama oturmuyolar akşamları bazen görüyorum yol değiştiren var abaza sapık muamelesi görmemek için kafası yerde kızlara bakmıyan erkeler var ne garip değil mi Bence artık toplum olarak her gördüğümüz erkeğe bu kesin sapık abaza vs gözüyle bakmamalılız sonra bu duruma geliyolar

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• bir keresinde servisten indigimde koprunun altindan yuruyordum onumde de kapali bir kiz vardi sirf rakip ediyorum zannetmesin diye hizlandim onunden gectim karisya gecerken arkamda kalsin diye az daha arabanin altina giriyodum :( lanet olasica abaza erkek milleti

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ya şöyle düz yürüyorsun merdiven geliyor önünde senin yaşında bir kız çıkıyorsa kafayı kaldırmadan bile çıkmıyorum bekliyorum erkek geçince devam minibüste veya otobüste ayakta gitmek rahatsız etmiyor o kadar okulda bir yere baksam orda kız olsa bana bakıyor diye arkadaşlarına diyor çok sinir bir duygu...

1|0
    0|0
  • Sen gibi anlayışlı kızlar çok az evet haklısın bir kızın arkasından asla yürümem başka tarafa geçerim yolda tekme başka tarafa geçer giderim korkmasın diye ama yine de abaza sapık muamelesi görmek çok kötü oluyor.

1|0
    0|0
  • Bknz : ben onumde kadin varken merdivdnden çıkamıyorum önümde kadın varsa kaldırım çok geniş değil ise sollayamiyorum yavaş desen gidemiyorum son zamanlar değil genel. olarak böyleyim

1|0
    0|0
  • Bir kızın yanı boşsa otururum ama özellikle akşam işten dönerken yanlış anlaşılmasın diye biraz önümde veya arkamdaysa yanlış anlamasın tedirgin olmasın diye karşıya geçiyorum.

1|0
    0|0
  • o erkeklerden bırı benım :D

1|0
    0|0
  • Evet aynen öyle ben minubuste oturmuyorum çünkü ya rahatsız olur vs şeyler geliyor aklıma bilmem yani sence otursakmı bilemedim

1|0
    0|0
  • konuş bacım ya.

aynı kaldırımda denk gelip ürkütmemek için karşıya geçenleri de unutma :(

1|0
    0|0
  • Erkegi öcü gibi görüyor o sekilde davraniyorsunuz. Erkegi öcü gibi tanitiyorlar cunku...

1|0
    0|0
  • Her erkek bazen abazaliga vurur işi bazen

1|0
    0|0
  • Beni anlattı mk. d

1|0
    0|0
  • Harbi lan :)

1|0
    0|0
  • Ne yani oturan bakan abaza sapık mı oluyor metrobüste beni sıkıştıran kızlarda kaşar o zamn

0|0
    0|0
  • Gece sokakta bir kız görünce ben kızdan daha çok korkuyorum ak.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...