Doğru Tanışma Doğru Giriş Nasıl Olmalı?

merhaba. arkadaşlarım hep çekingen olmadığımıi, rahat, özgüveni yüksek biri olduğumu söylerler. bu günlerde kendime kendimi ispatlamak istiyorum ve gerçekten özgüven gerektiren şeyler yapmaya çalışıyorum. şimdide sokakta bir kızla tanışıp telefon numarasını almaya çalışacam ama bundaki amacım sadece kendime kendimi ispatlamak. büyük ihtimal, numarasını aldığım biri olsa bile tekrar aramam. kafamda şöyle bir şey tasarladım sizce olur mu
yürürken birden bir kızın yanına gideyim ve bir dakika bakarmısın deyip ' bir doğum gününe davetliyip ama geç kaldığım için çıkarken aynaya bakma fırsatım olmadı sence üzerimdekiler düzgün durmuş mu? ' desem rahat güler bir şekilde. bu arada laf arasında ismini öğrensem sonrada ' peki saçım dağınık duruyor mu?' diye sorup yorumunu alıp şakaya vurduktan sonra 'sohbet etmesi eğlenceli birine benziyorsun numaranı versene uygun olduğum bir zaman sohbet edelim senle' desem sizce çok ters bir tepki yermiyim. numarayı verip vermemesi benim için önemli değil sadece aşırı bir tepki almıyayım, bide adam akıllı iletişim kurabileyim yeter. siz neler önerirsiniz?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Olayı çözmüşsün aga :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...