Ailemle sorunluyum. detaya gelin?

Ailemi kendimi bildim bileli sevmiyorum, kucuklugumden beri sevgsiz buyudum ben beni ablam buyutmus zaten, bikere annemin babam bana sarilmadi opmedi evladim demedi , hep sevgiyi disarlarda aradim. pskolojim sifir kendimi bildim bileli. inanın kendimi okadar zorladimki ailemi sevmek için, ama yok sanki uveyiz... herneyse bu sebepler içinde babamın surekli beni başkalarının yanında rencide etmesi, ondan sonra Annemin beni babama doldurması, sonra babamın bana şiddet gostermesi vs. en son böyle bisey olduğunda cinnet geçirdim tamamen kendimde değildim azdan babamı bicakliycaktim, daha sonra özel okulda okutuyo, hergun benim sayemde gidiyorsun okula bu paraların hepsini odiyceksin bana ise başladığında demeler... Daha okadar çok şey varki.. Artık sevmediğimi okadar çok belli ediyorum ki kendisi diyo sen bizi sevmiyosun zaten seni kim seviyo diyo.. hergun benim gibi bir evladı olduğuna isyan ediyo , beddua ediyo... Napicagimi şaşırdım artık evde 1 sn durmak istemiyorum. Bana fikir verin lütfen

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Seninle Aynı şeyleri bende yaşadım hemen hemen ama benim annem babam ayrıydı Babam ise gereksiz eleman çalışmadı 20 yıl boyunca yattı durdu :D Dedem büyüttü annemide görmedim. Baba sevgisini ve dede sevgisini dedemden attım anne sevgisinede yengemden :D İşin zor senin birde kız olduğun için erkek olsan bir şekilde aradan sıyrılırdın. Şık dışını okulunu bitir kaç yılın kalmış zaten 21 yaşındasın :D 2 yıl sonra finish tamam bitti kendine ev tut orada yaşa geyifler senin olsun :D

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tamamen aynı şeyleri yasamisiz ne fazla ne eksik ben sabrediyorum ama psikolojim darma dağın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Allahtan baska kimin varki ancak ona sgınırsn

0|0
    0|0
  • Peki sen onlara bunu söylettirecek , bu şekilde davranmalarına sebep olacak ne yaptın, senin hiç suçun yok mu? Kendini yargıladın mı hiç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...