Kavgam var taktik?

1 aydan beri çocukla kampüste filan sürekli ters ters bakışıyoruz hiçbir neden yok mevzu çıkarmaya mı çalışıyor anlamış dedğilim Bugun yine bakıyordu bende buna baktım filan ne bakıyon kavgası çıktı kampüste itiş kkaış oldu okul çıkışında filan toplanmış bunlar 3-5 serseri karşıdan karşıya bakışıyorum bunlarla gelsinler diye bekledim yanıma gelmediler bende devam ettim yoluma pazartesi filan sıkıştıracak bu büyük ihtimale geri vites yapmalıyım napmam lazım dalayım mı birde uzun süredir hiç kavga etmedim bugün bile itiş kakış oldugunda kalbim çıkıcak sandım çok heyecalandım ayaklarım filan titredi nasıl başlamalıyım kavgaya korkmamak için napabilirim çocuk omzuma geliyor ve yaklaşık 20 kilo kadar ağırım

Güncellemeler:
Ggggggg

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• adres ver gelelim

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• çok zorlama..
    gülerek yanına git ve kafa at.
    artık 1-0 öndesin..
    gözleri kararacak ve eğilecek burnundaki kan yüzünden.
    o anda da kolunu L haline getir ve dirseğinle sırtına vur.
    geçmiş olsun..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ilk davranan sen ol

0|0
    0|0
  • adam toplasana sende

0|0
    0|0
  • Neden kavga etmeyi düşünüyosun ki? Etme ne gerek var

0|0
    0|0
  • Ne takıyon ya baktın kavga çıkacak hiç cekinme dal Allah ne verdiyse artık, uzun süredir kavga etmemişsin ya ondan heycanlanmışsındır

0|0
    0|0
    • kalabalık gelseler daha iyi karambol olur teke tekte daha çok heyecanlarım ben

Erkekler Ne Diyor 5

• Kardeş ilk darbeyi sen vurmalısın. Bir de kendinden emin ol ondan çekindiğini belli etme...

0|0
    0|0
  • Çok hızlı vurmalısın yani karşındaki senin vuracağını yüzünden anlamamalı o yüzden burnuna vurabilirsin

0|0
    0|0
  • arka edinmeye çalış bide keşke dövüş kursuna falan gitseydin.

0|0
    0|0
  • konuşmayı dene knk olmadı dal

0|0
    0|0
    • yaptıgı muhabbetten belli konuşarak çözücek olucaz ters bakmaz ve diklenmez adam toplama dalıcam öyle görünüyor

• dal bro o zaman

• Right hook left hook ve isini bitir

0|0
    0|0
Yükleniyor...