"Dikkat et Universite bitince sana yol vermesin" ne demek? Sizce kuzenim hakli mi?

Oncelikle merhaba. Benim 1 yildir ciddi bir iliskim var. Ben Fransa o Turkiye'de yasiyor, Erasmus'da tanismistik. Gecenlerde sevgilim oldugunu Turkiye'de yasayan kuzenime anlattim ve bana bu cumleyi kurdu : "Dikkat et Universite bitince sana yol vermesin, bizim buralarda durum boyledir"

Pek takmadim bunu kafama lakin gecenlerde sevgilime soyledim kuzenim boyle diyor.. Aldigim cevap bu :

"Benim senden ne gibi bir cikarim var ki Universite bitince seni de hayatimdan cikarayim. Kuzenin dogru demis, genel mantik bu ev arkadasim da sevgilisinden gecenlerde ayrildi cunku kiz tum dersleri verip gidince bizimki de ayrildi. Kiz gelirdi cocuga yemek yapardi, bulasik yikardi, projelerinde yardimci olurdu. Peki bizim iliskimizde benim senden bu tarz beklentilerim olabilir mi 4 bin kilo metre uzagimdasin 5-6 ayda 1-2 hafta gizli sakli gelip gidiyorsun, geldiginde sana ne yaptirdim ne ettim.. Bazi seyleri kendi gozunle gormen gerek, kuzenin o bu su hep yorum yapar ama yaptirmasina izin vermemen gerek be askim, sen safsin avrupa'da buyumussun bilmiyorsun insanlar ara bozmaya bayilir"

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilin hakli. kanka bisi sorucam fransizlar nasil? sicakkanli insanlar mi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yanına gittiginde bir seyler yasiyor musunuz?

0|0
    0|0
    • her sevgili gibi

• Ögrenirseler olumlu yaklasirlar mi? Ben aslinda türkiyede yasamak istiyorum😏
      Bu arada yas kac?

• ogrenirlerse abiki de olumlu yaklasmazlar... ama annem hayatimda birinin oldugunu biliyor ve turkiyeden oldugunu da biliyor :) olumlu bakiyor turkiyede yasamama ki ben turkiyeyi cok seviyorum orada asik oldugum insanin yaninda yasayacagm

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence doğru söylüyor kuzenin aranızı bozmaya çalışıyor olabilir yani bende yapmıştım kuzenimi kıskanıp

0|0
    0|0
Yükleniyor...