Hocamla tartıştım sizce haksız mıyım?

Rehberlik hocam beni yanına çağırdı makas al gel dedi gittim 20 dakika gec geldin nerdeydin derstemiydin dedi yok dolasiyodum hic girmedim derse dedim neden falan dedi isim vardi belki bunu sormaniz sacma degil mi dedim ben sana izni o saat icinde yazdim dedi bende o sirada zaten torendeydik dedim neyse dedi daha sonra bana kağıt kestirdi bir kac tane bende kesiyodum sorular sordu cevap vermek istemediklerimi gecistirdim vs konuşmayı pek sevmiyosun anlaşılan dedi aynen dedim gülerek baska bir kiz geldi onla konusuyolardi bende oturuyodum o sırada kagit kesiyodum falan bana laf carpmaya başladı duvar gibi bazi ogrenciler konusulmuyo sen taniyomusun öyle biri diyip bana bakti o an gülümsedim sesimi çıkamadım falan o da devam etti bende eve geldim mesaj attim faceden o an odadan çıkmam gerekti çıktım bende aksam mesaj attim bugunki davranisinin sacma ve anlamsiz oldugunu bisey konusuyosak aramizda kalmasi gerektigini söyledim birde yasiniz gibi davranin cocuk gibi degil dedim daha ne diyeyim bilmiyorum kusura bakma dedi bende peki dedim sizce çok mu abarttim daha 9. sinif kizin yaninda beni alay konusu yaptı resmen kizda bana bakip kahkaha atti resmen sizce cok abartip hocayi kirdim mi Özür dilemeli miyim?

1|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sen konuyu abartarak gelip sormussun hepsi bu

0|0
    0|0
    • Abartmadim eksik bile anlattim emin olun. Ben hocaya derse girmek istemiyorum yapacak isiniz varsa yaparim falan dedim gülerek o da çağırdı beni kağıt kestirdi biraz bana doğru dön dedi bu tarafa gec dedi tersinize mi geliyorum dedim yok yuzunu goremiyorum sacindan dedi bende burasi iyi falan dedim ailemi sordu arkadaslarim notlarım herseyi sordu bende buraya bunlari konuşmaya mi geldim falan dedim madem o sordu ben cevapladım bana bu şekilde laf carpmamaliydi

En İyi Kız Görüşü

• Bu nedir yahu böyle öğrenci öğretmen ilişkisi mi olur hocan sana laf çarpıyor sen sizi ilgilendirmez dolaşıyorum diyorsun 😂😂😂😂 hangi okulmuş bu 😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yarın kulağını çek tek ayak üstünde bir ders beklet bu ne la:/

0|0
    0|0
    • Pazartesi günü Özür dilicem

• Öğretmenlikle adam olunmuyor işte yaşları büyük diye ukala tavırlar kendini üste çıkarmalar sanki hep haklılarmış gibi iyi yapmışssın sıkıntı yok

0|0
    0|0
    • Ayip ettim ama daha saygili bir dille izah etmeliydim

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence sen biraz abartmışsın ya, alay konusu olacak kadar bir durum yok. Gülüp geçmen gerekirdi. Ama özür de dilemene gerek yok çünkü ortada mevzu yok.

0|0
    0|0
    • Gelen kiz bana bakip kahkaha atti arkadaşın isi yoksa simdi konusalim falan dedi hocaya bende kalktim gittim en sonunda bana sacma sapan sorular sordu cevaplamak istemedigim gecistirdiklerim oldu geldi kizin yaninda bana laf çarptı madem rehberlik hocasi gizli kalmasi gerekirdi

• Bugun morelim bozuktu zaten onun odasina gitmeden once siniftan baska bir arkadasimla tartismistim o da ustune geldi iste ama pazartesi ozur dilemeyi düşünüyorum

• Boşver ya büyütme içinde. Canın sıkkın diye sana öyle gelmiştir.

• Orası hangi okul? Ben üniversite hayatımda bu kadar cesur bir ilişki yaşamadım daha hocalarımla. Tövbe, ne günlere kaldık anacığım... 😅

0|0
    0|1
  • Cok sacma davranmissin azicik saygili olman gerekirdi buyugun sonucta

0|0
    0|0
    • Büyüğüm tabi ama aramızda kalmaliydi

• Hicbirsey anlamadim yazilara nokta koy
    Ögretmenler zaten orsbularin teki kardesim okumama gerek yok sen haklisin sana laf carptiysa

0|0
    0|0
  • Ya liseli kanınız mı kaynıyor anlamıyorum ki

0|0
    0|0
  • Ne sacma sapan hareketler yapmissin hoca senle sakalasmak istemis sendeki havalar binbesyuz

0|0
    0|0
    • Inan saka mahiyetinde değildi o bana ozel hayatimla alakali aileme varana kadar sordu bende bazen bunu mu konusmaya geldik vs dedim o da bunu kullanarak bana laf carpti

• Ben hocamla hayatta oyle konusamam bosver buyugun hakim ol diline

• Pazartesi günü Özür dilicem

Yükleniyor...