Hocamla tartıştım sizce haksız mıyım?

Rehberlik hocam beni yanına çağırdı makas al gel dedi gittim 20 dakika gec geldin nerdeydin derstemiydin dedi yok dolasiyodum hic girmedim derse dedim neden falan dedi isim vardi belki bunu sormaniz sacma degil mi dedim ben sana izni o saat icinde yazdim dedi bende o sirada zaten torendeydik dedim neyse dedi daha sonra bana kağıt kestirdi bir kac tane bende kesiyodum sorular sordu cevap vermek istemediklerimi gecistirdim vs konuşmayı pek sevmiyosun anlaşılan dedi aynen dedim gülerek baska bir kiz geldi onla konusuyolardi bende oturuyodum o sırada kagit kesiyodum falan bana laf carpmaya başladı duvar gibi bazi ogrenciler konusulmuyo sen taniyomusun öyle biri diyip bana bakti o an gülümsedim sesimi çıkamadım falan o da devam etti bende eve geldim mesaj attim faceden o an odadan çıkmam gerekti çıktım bende aksam mesaj attim bugunki davranisinin sacma ve anlamsiz oldugunu bisey konusuyosak aramizda kalmasi gerektigini söyledim birde yasiniz gibi davranin cocuk gibi degil dedim daha ne diyeyim bilmiyorum kusura bakma dedi bende peki dedim sizce çok mu abarttim daha 9. sinif kizin yaninda beni alay konusu yaptı resmen kizda bana bakip kahkaha atti resmen sizce cok abartip hocayi kirdim mi Özür dilemeli miyim?

1|0
73

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Yarın kulağını çek tek ayak üstünde bir ders beklet bu ne la:/

0|0
    0|0
    • Pazartesi günü Özür dilicem

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...