Kimlik fotografim 5 yasindaki halim... Ygs ye kabul edilir miyim?

Arkadaslar kimligimdeki fotografim 5 yasindaki halim. Gecen sene bu kimlikle Ygs ye girmistim sikinti cikmamisti. Degistir olm niye riske giriyon derseniz nüfus mudurlugundeki memurlarin ve sirada bekleyen narsist insanlarin egolarini cekecek degilim. Surekli yanlis bisey yapmani bekleyip seni asagilayip egolarini tatmin etmek isterler. O yuzden devrim yapiyorum foto mu degistirmiyorum çık lan sinavdan diyenide yakarim!

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• o sınavda salon başkanıyım umarım senin gibi biri karşıma çıkmaz

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Yok artık diyorum. Bir kere hiçbir kimliğe 5 yaşındaki fotoğraf yapıştırılmış. 18 yaşında kimliğe fotoğraf konur oda güncel hali iken. Üniversite sınavına fotoğrafsız ve güncel bir fotoğrafın yoksa almıyorlar. Seni sınava alanın ben taaa diycem ama neyse. Sakin ol sakin ol telkinleri verim ben kendime.

1|0
    0|0
  • Alırlar bence sorun olmaz, 5 yaş biraz abartı olmuş:D benimki 6.-7. snftan kalma olduğu için öyle sorun yok:dd Benimde ikinci senem fazla tepkili konuşursan bence alacakları varsada almazlar. Sakiin!! 😊😀

0|0
    0|0
  • Desene sınava giremeyeceksin bu sene =/

1|0
    0|0
  • Cool story

0|0
    0|0
  • kimliğe 15 yaş altı foto koyulmuyo ki nasıl 5 yaşındaki foton var

0|0
    0|0
  • Sen 5 yaşında kimliğine Nasıl fotoğraf koydun ki?

0|0
    0|0
  • Many. ak mısın arkadaşım hem 5 yaşındaki fotonun kimlikte olmasi imkansız en az 13 yaşlarında olmalı çünkü kimliğe 15 yaşında foto konuluyo 5 yaşındaki fotoğrafını kabul etmiş olamazlar kimliğin çıkarılırken palavra sıkıyosun

0|0
    0|0
    • 7 yasimdayken 5 yasimdaki fotomu koydurdum. Asil 15 yas falan hikaye.7 yasindayken foto koydurabiliyorsun.

• Özel durumlarda oluyo sporla ugrasirsan falan neyse de sen iyi niyetli insanlara denk gelmissin naletin birine denk gelirsen bittin öyle diyim sana ne gerek var böyle adrenalinlere usenmeyip yaptır ygs den sonra LYS ye de gireceksen eğer umarım bir sorunla karsilasmazsin

• İnsiyatif meselesi ama problem çıkaracaklar bir seneni de bu fuzuli tavrın yüzünden yakacak gibisin, umarım tersi çıkar

0|0
    0|0
  • etmiyorlar değiştir acilen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sınavdan çık demezler çünkü en başında o kimlk ile sınava sokmazlar zaten. :)

0|0
    0|0
  • sıkıntı olabilir

0|0
    0|0
  • Adamın yüzünü göreeğin 2 dk. 2dk lık egodan o ne yapabilir sen ne zarar görürsün?

0|0
    0|0
  • Aynı ben :D

0|0
    0|0
  • edilirsin, alıyorlar.

0|0
    0|0
  • baban nüfus memuruydu galiba 5 yaşında kimliğe foto koydurttuguna göre ya da sen yalancı malın tekisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...