Hamile kadını ağlatan doktoru ne yapmalı?

Suratı mahkeme duvarı gibi... Giren hastaları hasta ediyor. Bugün hamile bir kadın karnı burnunda odaya girdi, sonra doktorun klasik bağırışı ve kadın ağlayarak çıktı... Üsküdar validebağ hastanesindeki meymenetsiz kadın doğum doktoru...

sizce bunu ne yapmalı?

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• şikayet etmek lazım da bir sonuca varılacağını sanmıyorum
    kimisi "insan" işte hangi mesleği yaparsa yapsın kendini belli ediyor
    kimide insanlıktan bihaber adi yaratıklar
    hak edene hak ettiği gibi davranmak lazım
    biri de çıkıp onu azarlasaymış keşke

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Devletse gerekli kurumlara şikayet et e devlet sistemi üzerinden bimere şahsın hastanesi bulunduğu bölüm adı soyadı ayrıntılı şekilde yaz gönder müfettiş falan gönderilir baya canını sıkarlar özel hastaneden zaten böyle şey pek olmaz

0|0
    0|0
    • bimerle yollarsan hacı kanıt istiyorlar kanıt yoksa sen suçlu oluyorsun

• Ben hırpalanmadım ama duyarlıyım. İhbar olarak mı işaretleyecez?

• Şikayet olarak işaretle her şeyi güzelce açıkla şunu şunu yapıyor şunu yaptı bir çok insanı mağdur ediyor bizi de böyle böyle mağdur etti şahıs hakkında soruşturma açılmasını istiyorum vatandaşlara eziyet ediyor falan böyle damardan gir her şeyi yaz

Kızlar Ne Diyor 11

• Gidip şikayet etmeli o.. spuyu kaltak vay😡😡😡 yav iyice sinirim tepwme geldi yaa!!! Bu türkiyedeki doktorlar ne götü havada geziyor! O karıyı ben döverdim be! Ne bok oluyorda bağırmaya hakkı var onun 😡😡😡

2|4
    0|0
  • Ayni sey benim basimada geldi hastaneye girdim calisanlardan tut doktora kadar bagira bagira muayene ediyolar hicbisey soramiyosun hastaneden çıkmadan oturdum agladim sinirden tövbe bir daha devlete gitmem

0|1
    0|0
  • pis yaa şikayet edin direk

0|0
    0|0
  • şikayet edilmeli öyle saçmalık mı olurmuş.

0|1
    0|0
  • Neden bağırmış

0|0
    0|0
  • Şikayet etmeli

0|1
    0|0
  • Hiç bilmiyorum :/

0|0
    0|0
  • Kardeşim tıp fakültesi öğrencisiyim bize öğretilene göre her dr hastasına güleryüzlü hizmet vermek zorunda!

0|1
    0|0
  • Odanın içinde ne konuşmalar geçtiğini bilemediğimiz için yorum yapamam.

0|1
    0|0
    • Her hasta aynı ama. Herkese bağırıyor

• Tamam da hastalar çok saçmalayabiliyor insanı zivanadan çıkartacak kadar.

• evet bence de doktor bağırmakta haklı, ek olarak, doktorun herkese bağırması durumunun, tek kişi olan doktorda değil de tüm hastalarda sorun olduğunu düşündürmesi inanılmaz derecede mantıklı bir yaklaşım.

• böyle insanlarıda doktor yapıyorlar ya pes

0|0
    0|0
  • 184 e şikayet edebilirsiniz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• aynı durumu arkadaşım yaşadı , doktor yengeye gereksız bağırınca ortalık alev topuna döndü , tamam şiddete karşıyız ama boşuna ınsan katil olmuyor !!!

0|1
    0|0
  • Tokatlama isteği gelirdi

0|0
    0|0
  • Kendini bir b*k sanıyor

0|0
    0|0
  • Hepsi s! kilmeli

0|0
    0|0
  • Neden bağırdı

#Rades

0|0
    0|0
  • Bimer'e şikayet edin, mutttlaka ilgilenirler

0|0
    0|0
  • Doktor kadını ağlattı diyorsun da belki de doktor hamileliğin süreciyle ilgili olumsuz bir bilgiyi paylaştı ve kadın ona ağladı nerden biliyorsun? Doktorları yargılamaya be meraklısınız ya hemen. Bir bakkal hamile kadını ağlatsa aynı tepkiyi verir miydin bir düşün bakalım?

0|0
    0|0
Yükleniyor...