KAPANMAK İSTİYORUM AMA AİLEM İSTEMİYOR YARDIM?

Ben ne zamandan beri düşünüyodum kapanmayı ama namaz kılmıyorum ve dövmem var ama ne olursa olsun kapanmak istiyorum yakışıyor da ne yapmalıyım dövme varken kapanmak doğru olurmu bide annem açık ve babam ve annem de kesinlikle karşılar kapanmama

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun olmaz kapalılarda sdövme olmaz diye bir şey yok kapandığın zaman kim görecek ki
    Normalde tam tersli olur ilginç aile kapan diye baskı yapar çok enteresan

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dövme de ailenin istememesi de buna engel değil. Dövmeyi sildirirsin. Kapanmakta özgür iradeyle yapılan birşey kimse birsey diyemez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Neden kapanıyorsun? Öncelikle gelişen değişen ilme, bilime, teklonojiye önem veren hızla araştıran avrupa, amerika ülkelerinin aksine gezegende en çok kan dökülen, allah uğruna sürdürdüklerini sandıkları , bu neyin ne olduğu belli olmayan davada geri kalmış toplumların yaptığı ilkellikler. Sende benimgibi yapmalısın ortadoğudan uzaklaşmak batı da dünya çok farklı insanlar güleryüzlü. Saygı var. Kurallara , yayalara, insanlara , hayvanlara, ağaçlara , doğaya karşı değer var bir kere. sen özgür iradeli bir kadınsın. Ama eli çükünde gezen abazaların aksine burada öyle birşey yok. Kapanmanı gerektirecek bir durum yok çünki modern , bilinçli insanlar. Özgürlüğünün tadını çıkart.
    Unutma 1 kere gelme şansın var ïvır zıvır düşüncelerle beynini lekelemek yerine bilime yer vermelisin. Ayrıca mutfakları da çok lezzetli.

0|0
    0|0
  • senin ailende bozukluk var Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Demek çıplak gezdin yıllardır seni zındık

0|0
    0|0
  • Allah aşkına eic secmissin bide akıl var mantık var dövme vucuttayken senin abdestin kabul olmaz e o zaman namaz niye kılcan? bide gidip eic secmişsin adamı ya. gayette sorun olur önce dövmeni sildir ve yavaş yavaş ısındır aileni.

0|0
    0|0
    • Dövme abdeste engel değildir. Rahman ve Rahim olan Allah elbette her şeyi en iyisiyle bilendir.
      Allah çokbilmişleri sevmez.
      Sanırım kuran türkçe mealini tam bitirmemişsiniz. Bugün kaldığınız yerden başlayın. Selam ve sevgilerim ile.

• yakışıyor diye mi kapanacaksın yoksa gerçekten istediğin için başörtüsüne layık biri olmak için mi kapanacaksın

0|0
    0|0
  • dövme önemli değil herkesin dini açıdan noksanlıkları var. yavaş yavaş tamamlamak daha sağlıklı. birden olmuyor

0|0
    0|0
  • Allah emri olan seye anne babaya itaat etme. Kimse Allah emrine alikoyamaz.

0|0
    0|0
  • Battım kapanıyorum de

0|1
    0|0
  • yakışıyor diye takacaksan yazın sıcak oluyor gerek yok başka türlüyse kuranı oku orada bir ayet var cevabın orada.

0|0
    0|0
  • dövmeyi sildirmelisin abdestin geçerlidir.. ama necistir.. peygamberimiz tarafından yasaklanmıştır..

0|0
    0|0
  • Kuran ı Kerim, ziğnet yerlerinizi örtün diyor. Oralar örtülü ise sorun yok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hemen kapanmaya bak dövmeyi sildirirsin. Ailenle kapandığın için dövecek değiller sen bunun mücadelesini veriyorsun, vereceksin. İnşallah hayırlı yollara gideceksin Allah seninle olduktan sonra hiçbirşeyin ve kimsenin önemi kalmaz. Unutma zaten kalpler Allah ın elinde ailen belki daha az tepki gösterir. Allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun, cok zor bir durum gercekten.

0|0
    0|0
  • hayırlısı

0|0
    0|0
  • Bence kapan

0|0
    0|0
Yükleniyor...