Erkekler ev işinde yardımcı olmalı mı?

Erkek adam temizlik, bulaşık ütü yapar mı?
Erkekler ev işinde yardımcı olmalı mı?

Güncellemeler:
güncel
...

1|0
48|23

En İyi Kız Görüşü

• Eğer kadında çalışıyorsa evde ortaklaşa hareket etmek en uygunudur. Kadın çalışmıyorsa zaten sıkıntı yok kadın talep etmez bile. O yüzden hayat müşterektir.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 47

Erkekler Ne Diyor 22

• Modern dünyanın gereklilikleri var. Bunlardan biri de kadınların da artık çalışmasının "gerektiği" . Çünkü bugünün dünyasında bu biraz daha zaruri oldu. Bu durumda onlar da çalışıyor ve vakitleri kısıtlı. Erkeklerin mutfağa girip de herşeyi yapmasına karşı olsam da;bence erkekler birçok konuda eşlerine yardımcı olabilirler. Bu hem bayanların çok hoşuna gidecektir hem de erkeklerin. Ne kaybeder ki bir erkek eşine yardımcı olsa?

0|1
    0|0
  • yıllardır tek yaşıyorum..
    aklınıza gelecek her türlü işi bilirim..
    ama evlenince yaparım demem.
    yaparım dersen o işin sahibi olursun.. yapmadığın zaman yaparım sözün hatırlatır.
    yapmam derim ama eşimin yorulduğunu gördüğüm zaman tabiki yardım ederim.
    mutluluk bu anlarda saklıdır.

0|1
    0|0
  • ben hepsine yapıyorum :d

0|1
    0|0
  • Tabii ki hayat müşterektir...

0|1
    0|0
  • hayat müşterek

0|1
    0|0
  • Hayat müşterek tabiki yaparım zaten gerektiğinde yardım isterler gibim geliyor mesela yemeği o yapıyosa salatayı ben yapar sofrayı kurarım bunda bişey yok ki

0|1
    0|0
  • bir kere yerleri sil, yoga gibi yeminle

0|1
    0|0
  • Hayat müşterektir bence ne yapılacaksa ortak yapılmalı ortak yapılacak şeyler zira bazı erkekler kadınları hizmetçi ve de seks kölesi olarak aldığını zannediyor ama öyle bir dünya yok. :)

0|1
    0|0
  • Olmamalı

0|1
    0|0
  • olmamalı

0|1
    0|0
  • Bekarim mecburiyetten yapiyorum ama evli olsam karismam

0|1
    0|0
  • Yapar ben yapıyorum

0|1
    0|0
  • Kadın neye duruyo pardon :/

0|1
    0|0
  • Kızların genelinin görüşü şudur bence. herseyde yardım isterler. ama mutfak vs sadece yakısıklı erkeklere yakısır

0|1
    0|0
  • yalnız yaşıyorum
    ben yapıyorum
    iki kişi olduğumuz da ikinci kişi yapar :)

0|1
    0|0
  • Evet yardımcı olmalı. Ben kendi odamı temizlerken inanılmaz zevk alıyorum, iyi hissettiriyor. :D

0|1
    0|0
  • Elbette gerektiğinde yardım edecek. Evlilik denince iyi günüde olur kötü günüde. Sağlığı olduğu gibi hastalığı da var bunun. Ayrıca ev işleriyle uğraşmak bazı erkeklerin çalışma hayatından daha zor.

0|0
    0|0
  • Kadın çalışıyorsa yardım etmeli

0|0
    0|0
  • burdaki asıl soru:
    niye yapmasın arkadaş üniversitede ne yaptı bu millet niye şimdi utanıyorsunuz :S

0|0
    0|0
  • Hepsini yapa bilir. Elbette zorumda degil.

0|0
    0|0
  • Böyle soru mu sorulur lan erkekliğinden utan

0|0
    0|0
  • Gerektiğinde yardımcı olmalı. Gerektiğinde ama.

0|1
    0|0
Yükleniyor...