Gurbetçiler genelde neden daha yapılı oluyor?

Hollanda ve Almanya gibi ülkelerden gelen gurbetcilerimiz, biz Türkiye'deki Türklere göre genelde neden daha yapılı, birçoğu yazın kas yığını gibi geziyor valla😀 Fitnessla veya dövüş sporuyla ilgilenen çok aralarında, bunlar sonuçta bizden farklı bir ırk değil ama bakıyorsun adamlar uzun boylu ve yapılı ağa

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• İzin verinde o kadar olsun adamlar yoksa "ben alamanyada yaşuyom" diye nasıl derler? 😀

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Genel konusmus olmayim ama; benim boy 1.63
    Büyük oglum 1.90
    Kücük1.80
    Yeni kusak genelde uzun.
    Sebebi: iyi beslenmek ve simartilmak.
    Spor yapma olanagida sanirim daha cok.
    140 binlik sehirde o kadar cok spor salonu ve spor alani var.
    Birde Turkiye den daha ucuz. istedigin kadar spor fitnes yap aylik 17 euro.
    Üstelik ayni kartla tüm aile spor yapma hakkina sahip.
    Kücükken futbol ve yüzmeye gittiler.
    Sanirim bu olanaklar Turkiye de olsa yeni kusak uzun olur derim

0|1
    0|0
    • Haklısın abi spor yapma olanağı orada çok o yüzden olabilir, birde bizim Türkiye'deki gençlerde tembellikte var bu da sanırım eğtimle alakalı birşey

• www.kizlarsoruyor.com/.../q4773455-cok-pismanim-ama-mezuna-kalma-sansim-da-yok-napicam
      Okumak istersen bir bak ve fikir ver Allah askina. ben neyi yanlis söyledigimi bile anlamis degilim.
      Mod. Oldugum icin tam küfürlerini gizledim. geri kalan da en kibar hakaretiydi gizliden soranin.
      Cok merak ediyorum. tamam 30 yildir avrupada yasiyorum ama nedir yanlis olan.
      Beklerim yegenim

• Abi bende bir ara avrupada kaldim oradaki hayatıda, Türkiye'deki hayatıda bilirim, sen kötü birşey söylememişsin ama o bilerek saygısızlık yapmış saçmalamış, inan hiçbir yanlışın yok böyle insanları takma kafana abi, bunların artisliği anca gizli internetten gerçekte kedi gibidir böyleleri, boşver bir iki cahilin laflarına takılma bu kadar , sevgiler saygılar abi

Kızlar Ne Diyor 5

• Bilemiyorum ki, cok süt ictigimizden olabilir mi ki?

0|1
    0|0
  • Spor yapiyolar duzenli besleniyorlsr bixim gbi tembel degiĺler

0|2
    0|0
  • havası suyu yaramıştır

0|1
    0|0
  • Oranin suyu yariyor sanirim Amerikadaki kuzenim 194 😂

0|1
    0|0
  • Acaba hangi eti yiyorlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Adamlar alman devletinden beleş para alıyor akşama kadar boşlar :D fitnesa gidiyorlar hayvan gibi yiyorlar :D felan filan bizde akşama kadar devlete çalışıyoz

0|1
    0|0
    • Öyle deme orada insanların nasıl çalıştığıni bir görsen aklın hayalin durur😀

• Senin ailen öyle diye herkes öyle olacak değil, ben 3,5 sene kaldım ordaki o amcalarımızın nasıl çalıştığını görsen bu söylediklerinden utanırdın

• Senin soruda kaslı erkekler o amcalar içindi zaten değilmi? Kardeş soruyla bağlantılı git 50 yaşındaki emekçiden bahsetmiyoz yeni nesil bebelerden bahsediyoz

• Yok usta domuz eti yemekten oluyor

0|1
    0|0
  • 4 sene almanyada kaldım yok öyle bir şey

0|1
    0|0
    • Bende kaldım 3,5 sene Türkiyedekilere göre bariz fark var

• Bu yorumu neden yazdığın belli, düşmanlığını başka yerde yap ben tartışmak veya ayrım yapmak için sormadım bu soruyu

• Ne düşmanlığı la Kendi milletimemi düşman olucam ben gördüğümü söyledim

Yükleniyor...