Bu modlari neye göre seciyorlar?

Herkes sizin gibi mi kendini ifade etmek zorunda nerde düşünce özgürlüğü ne var küfürlü yorum yaptiysak kaba olan sizlersiniz
Küfürlü yorum özgür olmali
Niye bizi temsil eden bir mod yok illa düzen icinde düzenlenler gibi mi olmak zorundayiz

Her türlü kisitlamanin

• Kufur serbest kalmali mi?
    12% (1)29% (2)20% (3)Oy Ver
  • Evet mk
    12% (1)43% (3)27% (4)Oy Ver
  • Hayir mk
    76% (6)28% (2)53% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bu modlari kime sikayet ediyoruz modu moda sikayet etirmiyordur sistem umarim
Ve ayrica kafasina gore yorumlarimizi kaldiran modlarin kim oldugunu nasil bilicez
ya lafa geldimi hepiniz iyisiniz bole olmasi lazim yoksa zivanadan cikar site bilmem ne yorumumuzu kaldiran sorumuzu kaldiran modlari bilmek istiyoruzzzzzzz

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sitenin ingilizcesinde zerrece böyle bir olay yok, istediğin gibi yazıyorsun.

Ama şimdi şöyle de bir durum var, bizim millet internette acayip leş insanları içeriyor, serbest bıraksan herşeye abuk sabuk seviyesiz küfürlerden ibaret yorumlar yazacak moronlar var bizde.

Gerçi sağlam bir moderasyon ekibi bunları anında siteden şutlayabilir ama böylesi daha kolay geliyor heralde.

Elin amerikanı da küfür ediyor ama 12 yaşında bir bebe değilse 'fuckyou, suck f*ck, dick, fuck' diye saçmalamıyor. Bizde bunu yapan 30larında adamlar var.

0|0
    0|0
    • Ya burda pedofoli olan adamlar konuyla ilgili soru sorabiliyor neymis ben bir mk koyayim dedim diye kaba oluyormusum bu kafada insanlar bana iyi birsey dese zaten kendimi sorgularim
      Bu ülkede farkli düşünenlere yer yok ks de olmamasi mi sasirtici
      Düzenin parcasi olan ne kadar insan varsa nefret ediyorum hepsinden

• Bizde kadınlar inanılmaz tuhaf, yani ciddi bir kısmı kendileriyle argo konuşulmamasını falan istiyor. Aşırı bir takıklık var.

Burda da olabildiğince kadın çekmeye çalıştıklarından dili sınırlandırmaya çalışıyorlar herhal, bir amerikan birinin kendiyle konuşurken 'fuck' demesinden rahatsız olmaz genelde, bizde öyle değil.

Ruslar da mesela 'blyat' kelimesini kullanmayanı yoktur.

Bu tamamen bizim milletle alakalı bence, ben de kızıyorum ama sitenin yapmaya çalıştığı şeye ket vurabiliyor küfür.

• Bizim millet sıkıntılı arada kalmisiz ne ozgur ne tutsak bizi kisitlayan tek sey bu sacma kurallar

Kızlar Ne Diyor 1

• Azim et seninde olur. :D

0|0
    0|0
    • Modlugun icine kirayim banane modluktan bizim gibi düşünen niye yok diyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• Önce şunu anlamalısınız bir mod kendi kafasına göre kendi görüşüne paralel hareket edemez. Sizi sınırlayan kurallar bizleri de sınırlıyor. Nasıl ki üyelerin takip etmesi gereken kurallar varsa bizler hem üye olmamız dolayısıyla hem de mod olmamız dolayısıyla daha dikkatli olmak zorundayız.
    Hata yaptığına inandığınız mod varsa veya uygulamanın haksız olduğunu düşünüyorsanız site yönetimine itiraz edebilirsiniz. Mod'lar hata yapmaz diye bir kural yok ama taraflı seçimler yaparsak o zaman yetkilerimiz kısıtlanır.

Küfür konusunda sitenin politikası belli. Yardım sayfasını dikkatlice okumanızı tavsiye ederim. Bu kurallar değişmediği müddetçe uymakla yükümlüsünüz.
    Değişmesini istediğiniz bir kural veya nokta varsa yine site yönetimine yazabilirsiniz. Laf olsun diye anlatmıyorum. Bir değişim istiyorsanız doğru şekilde istekte bulunup kendinizi ifade etmelisiniz.

Modlara "kaba olanlar sizlersiniz" demişsiniz. Kendi adıma bu sözünüzü size iade ediyorum. Elimden geldiğince medeni ve kibar olmaya özen gösteriyorum. Benim ağzımdan küfür duyamazsınız. haksız bir eleştiride ve genellemede bulunmuşsunuz. Bu vesileyle küfre karşı olduğumu da söylemiş olayım. Bana göre küfür özgürlük değil kabalıktır. Küfür cahilin sözüdür. Küfürlü konuşmak yerine insanlar kendilerini çok daha güzel ifade edecekleri yöntemleri seçmeliler.

1|1
    0|0
    • Kurallar koyulurken ben ve benim gibi düşünenler yoktu ben kendi dusuncelerimi dile getirdim bunu serbest birakmicak olsalarda. Evet kabayim ama en azindan her türlü kisitlamaya karsiyim.

• Aslında tam tersine. Kurallar koyulurken herkesin görüşleri gözetiliyor. Herkese en fazla miktarda özgürlük verilmeye çalışılıyor.
      Düşüncelerinizi dile getirmekte özgürsünüz ama diliniz ve üslubunuz hoş değil. Bütün modları kaba ilan etmek özgürlük değil, sevimsizliktir. Halbuki tam tersine nazik ve kibar olmayı 39 yıldır deneyen bir insanım ve modlar içerisinde son derece tatlı insanlar var. Bu söyleminizle hiç hak etmediğimiz biçimde bize hakaret etmiş oldunuz.
      Siz kaba mısınız onu bilemem ama bu olayda gerçekten kabalık ettiniz.

Her türlü kısıtlamaya karşıysak sizin özgürlüklerinizi veya temel haklarınızı nasıl koruyacağız? Demokrasi kavramıyla ilgili bazı sorunlar yaşıyorsunuz.

• Yakışıklılardan seçiyolar bro :)

0|0
    0|0
  • şikayet oranı başarı yüzdesi % 80 üstü olanlar mod yapılıyor...

0|1
    0|0
Yükleniyor...